Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Zamknięty - Proszę Wybrać Inny


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem ... mam na serwerze Kronos 2 konto ... na jedno moge sie zalogowac na drugie nie ... na jednym idzie all dobrze a na 2 pisze " Serwer Zamknięty - proszę wybrać inny " wiecie moze co jest grane ?

 

Za sensowne odpowiedzi beda + ;)

Opublikowano

SERWER ZAMKNIETY - czyli taki , że rejestracja nowych postaci jest zamknięta takie trudne ?

na tym drugim koncie masz postacie?

 

@Edit

 

Status Serwerów .

Odziwo serwer " Kronos " jest otwarty ale ostatnia aktualizacja wskazuję na to , że już chyba koniec.

 

@Edit#2

 

WTF ?

Specjalnie założyłem konto , a tu okazuję się , że działa .

Jedyna możliwość to napisanie na boardzie .

 

@Edit#3

 

Spróbuj reinstalować metin'a . może coś pomoże.

Opublikowano

SERWER ZAMKNIETY - czyli taki , że rejestracja nowych postaci jest zamknięta takie trudne ?

na tym drugim koncie masz postacie?

 

@Edit

 

Status Serwerów .

Odziwo serwer " Kronos " jest otwarty ale ostatnia aktualizacja wskazuję na to , że już chyba koniec.

 

@Edit#2

 

WTF ?

Specjalnie założyłem konto , a tu okazuję się , że działa .

Jedyna możliwość to napisanie na boardzie .

 

 

na tym pierwszym koncie mam woja 55lv a na tym drugim mam ninja 34lv i nie moge sie na konto zalogowac... ;x bo pisze "Serwer Zamknięty - Proszę Wybrać Inny"

Opublikowano

Jaki nasz polski suport jest fajny.. ;x

 

Odpowiedź od: Qadesha 2010-10-24 12:38:24

Twoje zgłoszenie zostało przypisane przez nasz zespół do następnego poziomu support.

 

 

Nawet nic nie laska odpowiedziec na moje zgloszenie tylko pisza ze " Twoje zgłoszenie zostało przypisane przez nasz zespół do następnego poziomu support. " ... az mi sie odechciewa grac na pl :D

Opublikowano

Jeśli niedawno stworzyłeś konto to nie będziesz mógł nim wejść na zamknięty server. Może masz jakieś stare konto, to zaloguj się na nie.

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...