Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexusmt2 Nowy Z Nowymi Itemami I Z Max 127 Lvl.


xxxMIODZIOxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym wam przedstawić serwer dedykowany NexusMT2.

Serwer niedawno powstał ale zapowiada się super.

Dane serwera:

 

Raty:

Doświadczenie (EXP):x50

Drop Przedmiotów:normalny

Drop Yang:x8

Ilość dropu Yang:1000%

 

Strona główna :

 

http://nexusmt2.pl/index.php

 

Rejestracja :

 

http://www.nexusmt2.pl/Rejestracja/index.php

 

Download :

 

http://nexusmt2.pl/down.php

 

Ranking :

 

http://nexusmt2.pl/rank.php

 

Forum :

 

http://www.forum.nexusmt2.pl/

 

Game Player Serwera :

 

http://www.youtube.com/watch?v=KuNAAC8b9PQ

 

SS Handlarzy :

 

http://img826.imageshack.us/img826/3351/handlarzzbrnexusmt2.png

http://img259.imageshack.us/img259/3082/handlarzbronianexusmt2.png

http://img545.imageshack.us/img545/2733/handlarzrznosciaminexus.png

http://img16.imageshack.us/img16/186/pomocnikzdarzennexusmt2.png

Opublikowano

reklamy w generatorku ... a tak pozatym nie działa minus..

metalicafan.png

xboxuser.jpg

4bpygy89h3b9yskoeb2.jpg

esmqmktyn0v994jsoxa6.jpg

eok61594jf8xr21e3sb6.png

bic9dmvbc2brez3nckvx.gif

 

Daj +sik to nie jest nic trudnego ..:)

 

 

Sygna Troszke By Me Troszke Pobrałem :) Zbieram +siki :)

Opublikowano

masz + ale te raty mnie odstraszają ;p raczej takie servy mnie nie interesują czekam na jakiegość 4 funa który nie jest hamahi...

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...