Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zarobic Ponad 30Kk Na Dzień


srajtaśyma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam oto tut jak szybko zarobic

ok potrzebujemy :

1.minimum 10kk

2.mile checi :)

 

zaczynamy

 

kazdy wie boty wystawiaja ebo+2 po 222k i x10 k.k po 3,333kk (srednia to 305k za szt.) musimy zebrac

15 par ebo+4 15 x 222 = 3,330kk + kk ktore kupimy to juz 6,663kk + 5 k.k na sztuki to juz sumka 1,5kk + nasze 6kk to juz mamy wydane to okolo 9kk

ebo robimy na +5 zostanie pewnie 10 par kupujemy przewodniki bez + 10 sztuk (500k) wiec wydane jest 9,5kk robimy na +6 zostanie nam okolo 8-7 par +6

robimy na +7 (kowal chce x1 osc i oko pajaka ) idziemy do rybakow za 7 osci kupionych hurtem zaplacimy 50k za oczy 300k wiec suma rosnie do 9,8kk

robimy na +7 zostaje nam okolo 5 par +7

mozemy robic je na +8 (ja na +8 all robie) 2 sztuki zrobi na +8 ponizej macie cennik

+5 1,5kk (nie opyla sie sellac na +5 zarobimy 500k ^^)

+6 2,5kk-3kk (jak kto chce)

+7 5kk-6kk (sellamy albo robimy na +8 cena ebo+8 wynosi okolo 20kk ;)

 

i uwaga mamy 5 par +7 sellamy po 6kk i mamy 30kk - nasze wydane 10kk = 20kk czystego zysku sprobujemy na +8 zrobi 3-2 pary na +8 i mamy juz 50kk ;)

podoba sie stawiac plusy

sygnatura.png

pomogłem zapodaj minuska !

Opublikowano

witam oto tut jak szybko zarobic

ok potrzebujemy :

1.minimum 10kk

2.mile checi :)

 

zaczynamy

 

kazdy wie boty wystawiaja ebo+2 po 222k i x10 k.k po 3,333kk (srednia to 305k za szt.) musimy zebrac

15 par ebo+4 15 x 222 = 3,330kk + kk ktore kupimy to juz 6,663kk + 5 k.k na sztuki to juz sumka 1,5kk + nasze 6kk to juz mamy wydane to okolo 9kk

ebo robimy na +5 zostanie pewnie 10 par kupujemy przewodniki bez + 10 sztuk (500k) wiec wydane jest 9,5kk robimy na +6 zostanie nam okolo 8-7 par +6

robimy na +7 (kowal chce x1 osc i oko pajaka ) idziemy do rybakow za 7 osci kupionych hurtem zaplacimy 50k za oczy 300k wiec suma rosnie do 9,8kk

robimy na +7 zostaje nam okolo 5 par +7

mozemy robic je na +8 (ja na +8 all robie) 2 sztuki zrobi na +8 ponizej macie cennik

+5 1,5kk (nie opyla sie sellac na +5 zarobimy 500k ^^)

+6 2,5kk-3kk (jak kto chce)

+7 5kk-6kk (sellamy albo robimy na +8 cena ebo+8 wynosi okolo 20kk ;)

 

i uwaga mamy 5 par +7 sellamy po 6kk i mamy 30kk - nasze wydane 10kk = 20kk czystego zysku sprobujemy na +8 zrobi 3-2 pary na +8 i mamy juz 50kk ;)

podoba sie stawiac plusy

 

a jak zjara wszystkie na +8 to co :) ?

 

to jest coś takiego na zasadzie ryzykowania czasami wejdzie czasami nie :)

 

ja osobiście nie polecam sposobu, coś podobnego było ale gościu robił bojowe na +7 :)

Opublikowano

U mnie na monolicie ebo +0, +1 i +2 kosztuje od 800k do 1,4kk bo ostatnio podrożało. Napisz na którym serwie boty wystawiają ebo +2 po 222k?????

reflink - zakaz umieszczania

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...