Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Akcja Pod Prysznicem Na Siłowni:)


energy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcę wiedzieć co jeszcze robisz z kolegami pod prysznicem.

A ja nie chce więcej twoich postów w tym temacie, skoro nie potrafisz podejść luźno do sprawy i pośmiać się z głupot to nie pisz nic a tymbardziej nie wjeżdżaj na mnie bo sobie nie życzę takich komentarzy o mojej osobie.

 

Ała grubo, to nie wygląda specjalnie na fake ale mam nadzieję że jest bo sobie nie potrafię wyobrazić jej wstydu ani tego co czują ci ludzie ^_^

2006-2010

Opublikowano

A ja nie chce więcej twoich postów w tym temacie, skoro nie potrafisz podejść luźno do sprawy i pośmiać się z głupot to nie pisz nic a tymbardziej nie wjeżdżaj na mnie bo sobie nie życzę takich komentarzy o mojej osobie.

Ironia&żart not detected. Kto tu nie potrafi podejść luźno do sprawy?

 

btw. Nie wszystko co głupie jest śmieszne, w tym temacie dałeś tego przykład. Nie wiem kogo kręci oglądanie jak ktoś sra, ale jeśli ty to lubisz, ba, nawet cię to bawi, to ok.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

@Up

Ta akcja pod Przysznicem to jest Fake ; )

Ta Akcja w Jakuzzi to akurat na prawdę jest było to w Amerykańskim Big Brother

i akurat oglądałem ten Odcinek ;D

poryczałem się ze smiechu

To też jest dobre ;D

Z Tego można się polać

zawsze jak to oglądam to mam taką bekę że poezja ; )

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...