Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sbot


Lerok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LOL a mowia to ludzie ktorym sie tylko wydaje ze wiedza co mowia.

Ja kupilem tego bota 2 dni po tym juak sie pojawil i uzywam juz ponad 2 tygodnie.

Bot chodz o wiele lepiej niz isro i ma duzo fajnych opcji do ktorych juz zdarzylem sie przyzwyczaic.

Jesli chodzi o bany to jakos nie udalo mi sie dostac a i nikt kto kupil bota nic nie pisal na oficjalnym forum bota.

Bot jest tak samo bezpieczny jak isro i tbot.

I jak macie zamiar kupic tego bota to tylko z oficjalnej strony bo inni to zawsze beda chcieli sobie przyciac.

Poza tym to support jest naprawde dobrze zorganizowany. Updaty po inspekji pojawiaja sie niemal natychiast. Nigdy nie czekalem nawet jednego dnia zeby sie pojawila nowa wersja ( a ci co sm uzywaja juz 2tydzien nie maja lol)

 

Jesli chcecie dobrego bota za rozsadna cene to jak nabardzie polecam Sbota.

5 Euro za miesiac botowania nawet 25 charow.

Jeszcze jedno . bot jest zawsze na dwa kompy i jesli ktos wam probuje sprzedac tylko na jednego kompa to juz was oszukuje wiec zastanowcie sie czy warto jest kupowac od nich LOL

MILEGO BOCENIA

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co wy zaraz z tym oszustwem, pytałem się na jakiej zasadzie będą sprzedawać bota na jednego kompa. Jest to po prostu jedno konto dzielone na dwie osoby, nie ma co prawda możliwość zmiany wtedy hasła do bota, ale admin na czuwać nad tym aby nikt nikomu nie rozdał. Więc nie widzę w tym żadnego oszustwa.

Opublikowano

O wersji Clientless jest nawet na oficjalnym forum napisane ze istnieje ogromne prawdopodobienstwo bana. Nikt jednak cie nie zmusza abys uzywal tego. Ja nie probowalem i nie mam zamiaru. Co do bota to masakra. Nigdy nie kupie nic innego

Opublikowano

Kurcze może być fajny :-) Tylko szkoda że kupić go nie można:-(

 

I to jest 5 Euro na 2 osoby ???????

Czy jak to jest dokładnie bo nie wiem czy więcej się płaci na 2 osoby ????

 

To mnie ciekawi bo z kolegą bym kupił????

 

Już widziałem 2 ceny czy po prostu ktoś chce sobie ludzi w ch........a robi ???

 

Oby szybko było można go kupić Pozdro ALL

 

 

Admin Cienia
Opublikowano
Kurcze może być fajny :-) Tylko szkoda że kupić go nie można:-(

 

I to jest 5 Euro na 2 osoby ???????

Czy jak to jest dokładnie bo nie wiem czy więcej się płaci na 2 osoby ????

 

To mnie ciekawi bo z kolegą bym kupił????

 

Już widziałem 2 ceny czy po prostu ktoś chce sobie ludzi w ch........a robi ???

 

Oby szybko było można go kupić Pozdro ALL

 

 

Piszą że jeden bot na dwa kompy czyli mogą go używać dwie osoby, czyli możesz go z kolegą po dyszce i jedziecie. Tak gdy widziałeś dwie ceny to ktoś robi w ch00ja bo chce zarobić. ^.^ A jeśli chodzi o ten clientless to o co z tym kaman? xD Niech mi to ktoś wytłumaczy bo nie mogę skumać.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
czemu bot u was kosztuje 30 zł za miesiąc? Na oficialnej stronie masz 5 euro, czyli koło 20zł

 

 

tak rejstrowalem sie na stronce sbota juz z 3 razy i jakos ani razu nie dostalem maila aby potwierdzic rejstracje wiec lipa

Opublikowano

Teoretycznie nie musisz używać trybu Clientless, ale jak botując w silku dostaniesz częstego crasha, to automatycznie zostaniesz przełączony w tryb clientless. A co do dwóch cen wypowiadałem się wcześniej. Co do rejestracji na oficjalnej stronie SBOta czyli bot-cave.net, to aby przyszedł mail potwierdzający rejestracje to trzeba mieć maila na gmail.

Opublikowano
tak rejstrowalem sie na stronce sbota juz z 3 razy i jakos ani razu nie dostalem maila aby potwierdzic rejstracje wiec lipa

 

prawdopodobnie masz e-mail na o2.pl ? xD

wystarczy że podasz innego maila i dojdzie ( na onecie działa na pewno ;] )

Opublikowano

Ja mam na lipnej Interia.pl i wszystko śmiga :-)

 

Zastanawiam się czy zamkną stronę tak jak z innymi płatnymi botami :-)

 

Jak by się to stało to założę 100 kont i będę na allegro sprzedawał :-)

 

hehe

 

kurcze kiedy będzie można go kupić :-)

 

 

Opublikowano

Chciałem spytać czy łatwo za niego załapac bana.Qmpel mowil ze jak sie crashuje to podobno producent pisał ze jest bardzo duże prawdopodobieństwo na bana

Rekrut
Opublikowano

Ej jak zrobic aby bot sie nie zawieszal w miescie ??

 

i odrazu ma ktos stronke gdzie sa pokazane itemy jakie ID posiadaja wiem ze taka strona jest ale nie pamietam gdzie to znalaslem

Opublikowano

wlasnie zamowilem na allegro zaraz wysle kaske no i bedize bocik ;p

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Weteran
Opublikowano

Ja osobiście czekam, aż znów będzie można kupić bota na stronie producenta.

Narazie bot wyprzedany.. Zobaczymy potem..

...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...