Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejny Dowód Na To Że Nie Zamkną Candylongju Dla Polaków...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrze co dziś zauważyłem dropiąc kasę na CandyLongju.

SS:

 

loooooooolw.jpg

 

 

Jeśli już wprowadzili takie coś specjalnie dla polaków i jest polski GM to chyba nie ma najmniejszych obaw że to będzie koniec dla polaków :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

ja nie wiem dlaczego te neo proszą o yang skille i o restarty

ja tam mam zawsze pod dostatkiem kasy skille all P

ten serwer byłby najlepszy gdyby nie te bugi ale wczoraj zauważyłem ze jak bede przechodził przez teleport z buta nie na koniu to mnie nie zbuguje

wiec moja rada nie przechodzcie przez tele na koniu

do6qfp.jpg

Opublikowano

@OzynS a moja rada jest taka nie przejmuj się bo bugi już zostały usunięte :D

@Down tak wiem ale chodzi mi tylko ot że jak dali takie komunikaty po PL to chyba nie ma strachu o to że zamkną serwer dla Polaków :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

takie komunikaty nie tylko po polsku są

 

36f957795bd2d5beb880663129949edf.jpg

 

 

te bugi usuneli chyba juz wczoraj bo jak wchodziłem na mape handlowa to mnie nie zbugowało :)

do6qfp.jpg

Opublikowano

@CreatiVe01 chodziło mi o te pogłoski które krążą po forum i najzwyczajniej w świecie chciałem tylko uspokoić graczy którzy się obawiają że będzie koniec dla Polaków :P

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Nie chce spamić ale nie bd zakładał nowego tematu, zaczynam właśnie grę na CL i nie wiem jak zarabiać jbc to gram surą wp

sygnature.png

Opublikowano

Nie chce spamić ale nie bd zakładał nowego tematu, zaczynam właśnie grę na CL i nie wiem jak zarabiać jbc to gram surą wp

 

jezeli grasz na modzie to idz do "rybaka" i teleportuj sie do red lasu i bedziesz stał koło handlarki która sprzedaje ryby i jak otworzysz sklep to nacisnij F9 i wpisz 0 i nacisnij start tylko musisz miec przedtem około 30kk ale to wydropisz z mobów w red lesie najlepiej na poczatku na drzewach bo sa najsłabsze

do6qfp.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...