Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fajna Rzecz Na Steam :D


olokos1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

49541130.jpg

TO NIE JEST FAKE!!! :DDD

Odkryłem jak to zrobić :)

Jak dostanę 20+ plusów to napiszę jak xD

Żartuję :P ale miło by było jakbym jednak dostał te 20 plusów ^^ teraz tego nie zrobię bo nie mam siły ... Chce mi się spać po nie spaniu do 4 i wstaniu o 7:00 ;/

Eclousik ładnie poprosił i specjalnie dla niego daję tuta :)

 

 

Tworzymy w notatniku jakikolwiek program

Nawet możecie wpisać w nim LOL.

Zrobić go na .exe

 

 

Gotowiec -

http://hopka.pl/z7c47

Skan KLIK

 

Dodać jako grę spoza steam.

I włączyć go :D

 

@EDIT

Prosisz o + mówisz jak to zrobić a i tak dostaniesz minusy -.-

@EDIT2

Jak dostanę 100+ to zrobię dokładny wideo poradnik jak to zrobić dla użytkowników windows 7 :)

@EDIT 3 Dodany gotowiec

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak włączysz na przykład MW2 a potem jakiś plik to będziesz mógł grać normalnie w CoDa, a będzie pokazywało, że w co innego grasz. :)

Opublikowano

ale ten plik musi być .exe i nie może się zamknąć od razu ;) musi być też dodany do gier spoza steam ;)

Opublikowano

dzięki :)

Naprawde fajny patent ...

jak dobijemy do 35 to postaram się zrobić video tuta ;)

Opublikowano

Ogarnij się, bo refreszowanie codziennie to już przesada i warn na ciebie czeka.

 

@down

Nie odzywaj się.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Dokładnie EasyMetinek.

Powiedziałeś to co miałem zamiar zrobić.

Boli prawda Mateq?

Nie refreshuję codziennie ale co 24 godziny albo więcej .

Nigdy mniej bo jak zrobiłem kiedyś o 30minut wcześniej refa to dostałem warna więc w skrócie mogę takiego refresha robić jak mi się tak podoba bo robię to zgodnie z regulaminem więc możesz mi naskoczyć.

 

CO ZA KURWA NEO DAŁO MI MINUSY ZA REFRESHA?...

MATEQ?..

Opublikowano

Dokładnie EasyMetinek.

Powiedziałeś to co miałem zamiar zrobić.

Boli prawda Mateq?

Nie refreshuję codziennie ale co 24 godziny albo więcej .

Nigdy mniej bo jak zrobiłem kiedyś o 30minut wcześniej refa to dostałem warna więc w skrócie mogę takiego refresha robić jak mi się tak podoba bo robię to zgodnie z regulaminem więc możesz mi naskoczyć.

 

CO ZA KURWA NEO DAŁO MI MINUSY ZA REFRESHA?...

MATEQ?..

Aha. W refreszowaniu chodzi o to, żeby komuś się temat przydał, zainteresował go. Twój jest na tak niskim poziomie, że tylko osoby na takim samym poziomie potrafią się z tego cieszyć i tylko im to się podoba.

 

"Nie refreshuję codziennie ale co 24 godziny albo więcej ." Popisałeś się umiejętnością logicznego myślenia.

 

Do spamu zalicza się także pół tematu w postach typu "refresz", więc żebyś to ty się nie przeliczył.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

to bardzo proste :). Jeżeli mamy grę, która nie należy do Steam, (np. Skrot wowa na pulpicie) klikamy na niego prawym, zmieniamy nazwę (na taką, jaką chcecie żeby sie wyświetlała) ale to nie koniec. Wystarczy teraz zalogować się do Steam, kliknąć na ,,dodaj grę spoza steam" klikamy na naszego wowa ze zmienioną nazwą, uruchamiamy i oto mamy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...