Skocz do zawartości

Fajna Rzecz Na Steam :D

Polecane posty

49541130.jpg

TO NIE JEST FAKE!!! :DDD

Odkryłem jak to zrobić :)

Jak dostanę 20+ plusów to napiszę jak xD

Żartuję :P ale miło by było jakbym jednak dostał te 20 plusów ^^ teraz tego nie zrobię bo nie mam siły ... Chce mi się spać po nie spaniu do 4 i wstaniu o 7:00 ;/

Eclousik ładnie poprosił i specjalnie dla niego daję tuta :)

Tworzymy w notatniku jakikolwiek program

Nawet możecie wpisać w nim LOL.

Zrobić go na .exe

Gotowiec -

http://hopka.pl/z7c47

Skan KLIK

Dodać jako grę spoza steam.

I włączyć go :D

@EDIT

Prosisz o + mówisz jak to zrobić a i tak dostaniesz minusy -.-

@EDIT2

Jak dostanę 100+ to zrobię dokładny wideo poradnik jak to zrobić dla użytkowników windows 7 :)

@EDIT 3 Dodany gotowiec

Jak włączysz na przykład MW2 a potem jakiś plik to będziesz mógł grać normalnie w CoDa, a będzie pokazywało, że w co innego grasz. :)

Dokładnie EasyMetinek.

Powiedziałeś to co miałem zamiar zrobić.

Boli prawda Mateq?

Nie refreshuję codziennie ale co 24 godziny albo więcej .

Nigdy mniej bo jak zrobiłem kiedyś o 30minut wcześniej refa to dostałem warna więc w skrócie mogę takiego refresha robić jak mi się tak podoba bo robię to zgodnie z regulaminem więc możesz mi naskoczyć.

CO ZA KURWA NEO DAŁO MI MINUSY ZA REFRESHA?...

MATEQ?..

Dokładnie EasyMetinek.

Powiedziałeś to co miałem zamiar zrobić.

Boli prawda Mateq?

Nie refreshuję codziennie ale co 24 godziny albo więcej .

Nigdy mniej bo jak zrobiłem kiedyś o 30minut wcześniej refa to dostałem warna więc w skrócie mogę takiego refresha robić jak mi się tak podoba bo robię to zgodnie z regulaminem więc możesz mi naskoczyć.

CO ZA KURWA NEO DAŁO MI MINUSY ZA REFRESHA?...

MATEQ?..

Aha. W refreszowaniu chodzi o to, żeby komuś się temat przydał, zainteresował go. Twój jest na tak niskim poziomie, że tylko osoby na takim samym poziomie potrafią się z tego cieszyć i tylko im to się podoba.

"Nie refreshuję codziennie ale co 24 godziny albo więcej ." Popisałeś się umiejętnością logicznego myślenia.

Do spamu zalicza się także pół tematu w postach typu "refresz", więc żebyś to ty się nie przeliczył.

to bardzo proste :). Jeżeli mamy grę, która nie należy do Steam, (np. Skrot wowa na pulpicie) klikamy na niego prawym, zmieniamy nazwę (na taką, jaką chcecie żeby sie wyświetlała) ale to nie koniec. Wystarczy teraz zalogować się do Steam, kliknąć na ,,dodaj grę spoza steam" klikamy na naszego wowa ze zmienioną nazwą, uruchamiamy i oto mamy :)

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...