Skocz do zawartości

Operacje Specjalne

Polecane posty

Witam, mam takie pytanko, czy da się zrobić żebym ja na PC zagrał z kolegą w Operacjach Specjalnych która ma ps3? bo chodzi o to że chce go namówić do wersji PC ale on chce kupić wersje na Ps3

więc jak da się?

Pani Kasia

Nie, nie da się.

Od razu napiszę, nie da się grać PC z PS3, Xbox360 z PS3 i PC z Xbox360.

Pani Kasia

no dobra jak już wszystko jasne to mam pytanie, chciałby ktoś zagrać w operacjach specjalnych ze mną? z chęcią bym pograł a samemu to jakoś ni jak. I czy tylko 2 osoby mogą?

to zależy są misje które solo i w 2 a są misje które tylko w 2 np: misja z AC

ale są misje które fajniej się przechodzi w 2 albo czasem łatwiej ale jeśli grasz solo to możesz używać kodów

ja bym zagrał ale ban to ban :)

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

to zależy są misje które solo i w 2 a są misje które tylko w 2 np: misja z AC

ale są misje które fajniej się przechodzi w 2 albo czasem łatwiej ale jeśli grasz solo to możesz używać kodów

ja bym zagrał ale ban to ban :)

Ban ? o.O Przecież ban nie obowiązuje na Singleplayera i Spec Ops. No chyba że cało konto masz zbanowane...

Pani Kasia

wiem że na sigla niema ale jeśli mam bana w multi to raczej na spec ops też nie pogram

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

wiem że na sigla niema ale jeśli mam bana w multi to raczej na spec ops też nie pogram

A czemu nie ? Ja mam bana i normalnie z kolegami w S O gram...

Z VAC banem na multi nadal można grać operacje specjalne oraz w tryb kampanii.

Nie ma bana na singla, bo i tak szkody nikomu nie narobisz, a w przypadku multi jednak obowiązuje zasada fair play według twórców Steama.

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...