Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Myślicie? ^^


Paszak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak myślicie, czy jest taki bot, który nagrywa każde PvP i jak już go urwę na DMG to on ma filmik? :P

 

PS: Powiedział, że mam bana xD

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Opublikowano

Co za problem ściągnąć hyper cam 2? A że koleś nie lubi dmg hackerów i innych "cziteruf" to sobier nagrywa każde PvP, a jak przeciwnik gra uczciwie to je potem usuwa :) A zostawia te z cziterami, może wyciąga osobny obrazek na którym widać że dostaje kilka razy skillem (podobno team nie przyjmuje filmów)

Opublikowano

Eh, no wątpię, że każde PvP nagrywa. Jak dla mnie to pedalskie.

 

PS: Mam tam 50kk i Pro EQ, mam nadzieję, że nie zbanuje ^^

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Opublikowano

@ Do Autora

 

Omg ty weź się naucz zdania ukladać i dobierać odpowiednich słów bo piszesz tak ze się ciebie zrozumiec nie da ...

 

Nie ma czegoś takiego poprostu jakiś n30 się podnieca pisząc ze masz bana.. LOL z xD

 

PzDr.

Opublikowano

Też tak myślę, ale jak się zastanowić nad odpowiedziami innych... No cóż trzymajcie kciuki=D

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Opublikowano

Przeloz sobie eq na inne konto, na innym mailu.

Jak do 2 dni nie dostaniesz bana, to juz raczej mozesz grac spokojnie.

Wogole, to ja sie nie przejmuje banami, GMi i tak na 90% ticketow wysylaja ten sam tekst i olewaja sprawe.

OMG.TECZA!

Opublikowano

Już powiedziałem o co chodziło mi z "botem" (chodzi o tego gościa <_< )

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Opublikowano

Mi też tak się wydaje, że on chciał, żebym mówił "błagam nie wysyłaj dam ci kase i itemki" <_<

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...