Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ninja Dagger A V2

Polecane posty

Witam, jak pewnie wiecie na forum zaistnialo pare tematow na temat expienia ninja dagger w v2 na niskim lvlu.

Jednak nie chcialo mi sie tego testowac, do czasu az dzis dropnalem nadajacego sie do tego kozika.

W zwiazku z tym, pytam sie.

Czy ninja dagger 35lvl (chmurka m4 zasadzka m4) 9k hp, 320 defa, kozik +7 kd powtorki+4 16um, na DMG x6-x13 dam rdy ubic spota szponow?

Max zrecznosc reszta w wit

I ile poleci mi expa za caly spot na koncu v2. (z pierscieniem expa z IS)

No i ile trwa wbijanie od 35 do 61 na koncu v2 z dmg i tym eq oraz pierscieniem expa.

Zakladajac ze expie 2h dziennie

Za odpowiedzi oparte na jakis sensownych podstawach poleca + czy tam - .

Pozdrawiam.

OMG.TECZA!

Pani Kasia

ja tak ze słabym eq ogarniałem spota na 42 ale mialem z 200defa i slabe kozy um 5 i 2 kd spalone z pierscieniem expa wleci ci od 1% do 2% potrwa ci wbijanie z 2 dni zalezy po ile grasz

Hahah na i UP niewiesz co gadasz ja expilem ninja w v2 od 35-51 na poli ale to prawie to samo i z pierscienien z IS z 1 grupki tak na 40 lvl z 1 % wpadl...Wiec z z spota troche % wbijesz : D

Pani Kasia

huh, duzo

Dzieki za pomoc, macie po +

Prosze o close.

OMG.TECZA!

Pani Kasia

Na 100% z sh u kamer moda dasz ubić spot szponów. Ja w v1 expiłem od 30 lv W PRZEDOSTATNIEJ KOMNACIE FULL SPOT. Po prostu :

-move speed 600+

-attack speed 200+

-2xs buff z opcja kamera /buff co na zminimalizowanym metq buffuja

-300 defa

-6khp

-kozy +8 bez um powtórki +3

Na sh jak biłem to potwory nic mi nie brały. Po prostu uciekałem po kazdej zebranej grupce. Jak zebralem tak all spot to szybko wracałem do mobow i trutka. Na sh to ja byłem daleko przed mobami więc mi nic nie brały. Jak był dednął to mam jakieś 20% szans na wybicie spota bo szybko mnie dedaja. Ale jak mowie: na sh to trudno dednąć bo jesteśmy daleko.

Jakby co to moge nagrac film tylko ze juz nie mam 30 lv tylko 45. Wbilem w 6h bez pierscienia. Na 30 lv full spot to około 10%. Na 44 miałem full spot tylko 2%. Zebranie całego spotu zajmowało mi ok. 30 s

Ja wam tu napisze jak ja expilem moja ninja na 48 13k hp z kozzikami kd powtórki +4 bez um z dawnym em + tym .it multihackiem za spota miałem od 5 do 9 % zależyjaki spot

Jeśli w multihacku ustawiałem attackrange na 30 niezależne było czy miałem 100 czy 600 defa i czy 3k czy 13k hp bo i tak moob przed uderzeniem chmurki nawet mnie nie dotknął

oczywiscie all z dmg hackiem ;>

W rezultacie od 48 spokojnie wbija sie 55 w ok 4h ciągłego expienia w nocy gdyż brak ludzi ;]

Edit dla jasnośći na 48 z expem z is + pierscieniem expa z szkaty orka exp leciał jak na jakims privie ;d 13% za wielkiego szpota sponów na 48 miałem z expem tzn. 150%

gdyż tak jak to na wiki napisali ten z is daje 50% a ten noszony 100%

Ninja z dmg to kosiara i już.Widziałem temat na mpc co banda debili wyśmiewała się z typa że na 45 zrobił sam dt.Nie widze w tym problemu żadnego... jedyny problem to że jak sie cale mooby z pieczęci zluruje w 1 miejsce to może kicknąć jak uderzy się 150 moobków 1 chmurą bo coś nie wyrabia. ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie

Pani Kasia

@fallen402

Ale mi chodzi o V2, wiec jak ktos chce mi pomoc, to niech pisze na temat, myslalem ze pomylil V1 z V2, literowka.

@karol80

no 13% ze spota to ladnie, w taki pierscien ze szkaty moge sie wyposazyc, w ten z ISu tez. Zobacze.

Jak sadzicie, czy w tydzien idzie wbic 35-70? Po 2h dziennie z Pierscieniem expa z IS, dmg hack i te inny syfy, ktore opisalem w pierwszym poscie.

OMG.TECZA!

@2xUP

nie wiesz chyba co piszesz.. one stoją prawie koło siebie zlurujesz trochę bliżej i z chmury :)

spokojnie rade dasz ;D za spota dostaniesz z 8% B)

z8316395X,Mafia-2.jpg

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

raczej nie dasz rady nawet zlurowac spotu szponow one maja mało defa ale strasznie duze dmg 2 grupki by cię w 2 sec zabiły

Ja jak luruje to jestem cał czas na sh 600+ więc mnie nawet nie tykają. Podczas lurowania nawet się nie zatrzymuje. Bardzo energiczna gra szczególnie bo mam 6k hp i 300 defa.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...