Skocz do zawartości

[Tut]Darmowe Kp

Polecane posty

Sposób na darmowe Punkty Premium

1.

Wchodzimy na https://www.paypal.pl/pl wciskamy ”Załóż konto”.

Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj.

Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny i zakładamy konto.

(w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy ”Anuluj”.

Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila.

I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.

2.

Następnie rejestrujemy się w portalu, który płaci za przeglądanie polecanych stron :

https://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=macmoc

3.

W prawym górnym rogu kliknij na Create A Free Account, za zarejestrowanie się na tej stronie dostajesz 2$

4.

INSTRUKCJA REJSTRACJI NA AWSURVEYS:

UserName: Wybierasz swój nick

Password: Hasło

First Name: Twoje imię

Last Name: Twoje nazwisko

Gender: Jakiej jesteś płci, jeśli kobieta to female, mężczyzna male

Email Address: Twój adres e-mail

Kiedy wypełnisz już cały formularz razem z przepisanym kodem klikasz Create Free Account

5. I już masz konto, teraz klikasz w linki podane na stronie i w wolnym polu piszesz ”god” albo ”wow” - w zależności czy przeglądana strona Ci się podoba, czy też uznajesz, że jest beznadziejna.

6. Po kliknięciu wszystkich linków z danego miesiąca zarobiłeś 27$, minimum do wypłaty to 75$, za polecenie strony znajomym otrzymujesz po 1.25$

7. Jeśli chcesz sprawdzić ile już zarobiłeś to pod linkami jest tabela i jest wszystko w niej zawarte

8. Jeśli uzbierasz minimum do wypłaty klikasz Redeem Money i wypłacasz na wcześniej założone konto Paypal.

9. Chcąc mieć SM w grze klikasz kup PP > Paypal > Zaznaczasz Stany Zjednoczone bo masz $ do wydania

10. Cieszysz się niezliczoną ilością PP w tak krótkim czasie

Tutaj cieszysz się PP w kilka sekund. W związku z ciągle rosnąco ceną dolara opłaca się również wypłacić pieniądze na konto:

1Dolar = 3,3911 x 75 = 255zł na dzień dzisiejszy

Linki niestety pojawiają się jednorazowo - tylko raz można klikać na daną stronę. Ale jeśli polecisz stronę 39 osobom to już masz wypłatę, wystarczy że podasz swój link referencyjny na popularnej stronie, podasz znajomym z GG i w ten sposób dolary masz już w tym samym dniu.

Pozdrawiam i życzę miłego zarabiania

Pani Kasia

Ja podziękuje, kiedyś się tym bawiłem i pieniędzy do dziś nie dostałem.

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Pani Kasia

Już wiem, jak zostać milarderem ;]

Takie klikanie w reklamy nie jest pewne, bo nierzadko jest tak, że nie wypłacają itd.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...