Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ninja: Exp Na Poli W V2


Exp na poli w v2 - Ninja  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy op?aca sie expi? w v2 na poli jako ninja?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie, mianowicie to, czy opłaca sie expić na poli w v2, i jeśli tak, to bardzo bym prosił o przebieg takiego expienia np.:

- Jakie EQ potrzeba (mam 37 lvl)

- Ile kasy potrzeba?

- Co potrzeba z IS?

- Ile dni to zajmie i jaki lvl wbije?

- Czy potrzeba buffa?

- Na ile trzeba mieć polimorfie?

 

Z góry dzięki za odpowiedz, będą plusy :

Daj + odwdzięczę się -

 

GroszekTurbo s9 Chunjo 38 lvl Ninja Dagger OFF

Remetin18 s9 Jinno 44 lvl Wojownik Body OFF

GroszekTurbo s15 Jinno Sura WP 30lvl+ ON

Niech Moc Czerwonej Łapy Będzie Z Wami!

Mój Kanał na YouTube!

Proszę modów o zdjęcie 5% :)

sssssfb.jpg

Opublikowano

Najpierw napisz jakie masz eq to ci pomozemy :) Ale ja Polecam Poli G1 + Jelon+9 sr 30+ full eq na Pz 1,5k 2k , ew pierscien expa to bedzie szybciutko lecialo. Aha i buff taki zeby mial blogo pomoc m+++ TO mysle ze z buffem na wolnym spocie w v2 na szponach 50 dobijesz w kilka godzin . Pomoglem daj +++

Opublikowano

Narazie mam eq takie:

Jelon+9 sr 23 przeszywka 3%

Zbroje 1,5k pz, branse, buty 500 pz, ebonki+7

 

jak zaloze all mam 9,2k pz, z jelonkiem mam 504 ataku

Daj + odwdzięczę się -

 

GroszekTurbo s9 Chunjo 38 lvl Ninja Dagger OFF

Remetin18 s9 Jinno 44 lvl Wojownik Body OFF

GroszekTurbo s15 Jinno Sura WP 30lvl+ ON

Niech Moc Czerwonej Łapy Będzie Z Wami!

Mój Kanał na YouTube!

Proszę modów o zdjęcie 5% :)

sssssfb.jpg

Opublikowano

To tak , opłaca się .

jelon +9 śr + 35

+11 k pż

10% obrażeń do pż

najlepiej 5-8 % trucie

+buff smok +30% kryta i +30% błogo B)

+ pierscień expa

+ najlepiej poli G

34266.png
Opublikowano

To tak może ja zaczne wiem z doświadczenia co i jak ninja w v2 : )

 

Hełm:Napewno nie taki na zatrucie...Jak już to taki z x% szybkosć ataku.

Bron:Co tu dużo gadać jelon +9 sr+20 z kd smierci i potwora : )

Buty:Z PZ albo na krytyka x% może tez być x% do szybkosci ataku.

Naszyjnik:Z PZ

Branza:Najlepiej srebrna +9 bo ma PZ i szybkosc ataku.

Kolczyki:Ebo+9!

Zbroja:Może być na 1 lvl albo obojętny jaki z PZ i kd speeda i uchylki:)

Tarcza:Przyda sie z % na odbicie ciosu!

 

Tutaj macie krótki filmik jak expiłem ninja w v2 na poli:)

To jest ukryta treść, proszę

 

Acha jeszcze 1...Poli miałem na 1 pkt czyli dawało 10 minut na marmurze : ) Deff sie nie liczy.

Co do buffa ja miałem jak widac...Pomoc m2 blogo m2 zawsze cos : ) Bez buffa ciezko...

Z 2x expem z IS wbiłem w 1 dzień od 34 do 52 : )

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za wypowiedzi, bardzo sie przydały :) Poleciały plusiki :)) Od teraz Groch bedzie w top 1000 xD

Daj + odwdzięczę się -

 

GroszekTurbo s9 Chunjo 38 lvl Ninja Dagger OFF

Remetin18 s9 Jinno 44 lvl Wojownik Body OFF

GroszekTurbo s15 Jinno Sura WP 30lvl+ ON

Niech Moc Czerwonej Łapy Będzie Z Wami!

Mój Kanał na YouTube!

Proszę modów o zdjęcie 5% :)

sssssfb.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...