Skocz do zawartości

Mam Prośbę

Polecane posty

Czy mógł by mi ktoś pożyczyć konto na pare dni dawno nie grałem w ca i chcę pograć przez pare dni a moje stare konta pewnie zbanowali

tylko na 2-3 dni!

Jak ktoś chętny moge też nabić expa.

hasło i nick dla bezpieczeństwa lepiej napisać na PW

Pani Kasia

trzymaj : Tiger161112 nokianokia

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

╮(︿)╭

Pani Kasia

Używałem , jak jechałem na Gordonie . Treaz na serio powiedz ty mi człowieku , kto ci pozyczy konto?

Nikt !! Zrób sobie własne i masz , zreszta ty coś kręcisz , po co ci konto na 2,3 dni? co ? Lenart zajmie sie tobą , za wyłudzanie kont. Pozdrawiam

╮(︿)╭

Używałem , jak jechałem na Gordonie . Treaz na serio powiedz ty mi człowieku , kto ci pozyczy konto?

Nikt !! Zrób sobie własne i masz , zreszta ty coś kręcisz , po co ci konto na 2,3 dni? co ? Lenart zajmie sie tobą , za wyłudzanie kont. Pozdrawiam

Ech wytłumacze ci to

Chce sprawdzić co w tej grze sie zmieniło od wakacji czy dużo haksów itp.

Ale wy ludzie ku**a nie wierzycie

Co do nowego adresu to sie nie opłaca robić nowy i sie z tym pierniczyć nagupie 2-3 dni może nawet na 1 godzine

No to prosze dalem ci konto , to luknij xD Rusz głową dałbyś komuś konto np. ze złąta belką , lub jakbys mial 200.000 k gp , lub 10,000 kn nx , tylko po to zeby zobaczył jak gra wygląda ? Pomyśl troche.

╮(︿)╭

Pani Kasia

Koleś... Ban na 2-3 dni? Jeśli używałeś bugów/hacków/modów konta nieodzyskasz, chyba,że za 28 lat. Możliwy jest także chatban, ale wtedy możesz się zalogowac. KONTO PRZEPADŁO.

Zrób nowe i przestań zaśmiecac forum.

PS:Po co ci konto, nikt o zdrowych zmysłach nie da ci pr0 acc. Zrób swoje jeśli chcesz sprawdzic umiejętności, z hacków pozostał tylko Gordon. Zresztą jest taki temat, nawet podczepiony.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...