Skocz do zawartości

Playspan

Polecane posty

Siema. Mam do was pytanie czy ktoś z was umie zrobić premke gold 3 day na playspan w max 10 min jak się ma 0 pkt ? Jeśli tak pisać ( To nie jest proźba to jest pytanie ;D )

Pani Kasia

Siema. Mam do was pytanie czy ktoś z was umie zrobić premke gold 3 day na playspan w max 10 min jak się ma 0 pkt ? Jeśli tak pisać ( To nie jest proźba to jest pytanie ;D )

da sie jak potrafisz robic i masz dobre programy

A ty umiesz zrobic ? Ja mam program Hotspot Shield

Pani Kasia

A ty umiesz zrobic ? Ja mam program Hotspot Shield

ja nie uzywam tych badziewi ani hide ip ani nic takiego bo uzywalem kiedys jakies 10 miech temu one sa do dupy i z nich malo points robilem sa lepsze patenty i na leve pointsy dal bym screna z points ale po co zara zacznie sie pisanie jak i co daj program itd nabij

@up

Czyli nie masz...

Ale mu pomogłeś...

@topic

wątpie że jest ktoś taki...

Pani Kasia

Jest 1 prosty sposub ( robie tak cały czas i działa) szukasz czegoś co daje + 100 pkt na playspanie i robisz cały czas nowe konta ( masz na początku 100 pkt) gdy masz już ściągnienty ten plik co daje + 100 pkt to wystarczy nacisnąć na ikkone na wszystkich kontach jakie robisz i dochadzą ci punkty, w ciągu 4 min mam golden premke ( wliczając zrobienie nowego emaila który jest potrzebny do zakładania nowych kont na playspan).

Pomogłem? Daj +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Ja bym zrobil w 15,20 minut

"RAP TO NIE BIZNES, RAP TO DROGA, MY DZIECI PRZEZNACZENIA IDZIEMY W IMIE BOGA!"

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...