Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec Grania Na Candylongju? ;X


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Off serwer to mysle wejde na ich forum. Co widze?

Blocco iscrizioni per utenti non italiani.

Da oggi, con effetto immediato, le registrazioni da utenti stranieri [si intende, tutti gli stranieri. La registrazione sara' fattibile SOLO da utenti italiani] sono state bloccate.

Inoltre non sara' possibile proxarsi perche' la maggior parte dei proxy sono americani e inglesi.

 

 

CandyLongju Staff.

 

NB : Questa discussione rimarra' aperta ma sia chiaro che, al primo accenno di Spam - Insulti e via dicendo si chiude tutto.

 

Translator:

Rejestracja bloku na nie-Włochów.

A teraz, ze skutkiem natychmiastowym, rekordy od użytkowników z zagranicy [Przyjmuje się, wszyscy cudzoziemcy. Rejestracja będzie "możliwe tylko przez włoskich użytkowników] zostały zatrzymane.

Ponadto, nie będzie "możliwe proxy bo większość serwerów proxy są Amerykanie i Brytyjczycy.

 

 

Personel CandyLongju.

 

Uwaga: Ten wątek pozostanie "otwarte, ale jasne jest, że na pierwszą wzmiankę Spam - Obrażanie i tak dalej wszystko się zamyka.

Słuchaj

Zapis fonetyczny

 

 

 

 

Link do tematu:

To jest ukryta treść, proszę

(to nie reklama)

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

To oznacza że znów zablokowali rejestrację a czy serwer to nie wiem może coś robią ale nie widzę wzmianki o serwerze ;] Pewnie bramki proxy takie jak Cn , DE, IT będę działać

 

@Edit Chociaż jak zablokowali dla nas serwer to chujnia bo nie będzie gdzie grać ;/

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Prawdopodobnie serwer jest nieczynny bo trwają jakieś zmiany na serwerze,

zależy jakie i ile potrwają.

 

Jakby był OFF to by strona w ogóle nie działała.

Opublikowano (edytowane)

@Gericht mówiąc off to znaczy że wyłączony zastanów się co mówisz...

 

SERWER ON !

Edytowane przez Baby Buns

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...