Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błagam Was! Ogarnijcie Się! Co To Za Przyjemność Na Cheatach Grać?


AntyCheater

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LUDZIE! JAKĄ MACIE PRZYJEMNOŚĆ Z GRY JEŚLI OSZUKUJECIE? CZY NIE FAJNIEJSZE JEST UCZCIWIE DOJŚĆ DO CZEGOŚ? PATRZCIE COŚCIE NAROBILI! WSZĘDZIE BOTY, CENY SZALEJĄ A PVP BEZ DMG HACKU NJIE WIDZIAŁEM DAWNO! TO MA BYĆ GRA? LUDZIE! OGARNIJCIE SIĘ!

Opublikowano

Dobre rady. Potrzebne? Oh. Widze że tak.

Polski metin jest tak zbudowany że prawie nie da się grać bez IS aby szybciej wbić lvl'e.

Ale mało kto jest na tyle głupi aby wydawać mnóstwo pieniędzy na grę!

Więc po co hacki? Przyjemność z gry! Bycie w topce! Respekt!

Człowieku nie rozumiesz? Załóż forum antycheaterskie, zrob bilboardy w Niemczech, Rosji to może zyskasz jakiś ludzi którzy poprzą twoje zdanie.

Hehe, głupie pytanie, głupia odpowiedź

Pozdro!

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

Kurwa bo mnie tu szlak trafi

Sorry za wyrazenia jakie tu padna ale ten temat jest tak bessensowny ze.

 

Kurwa, jak przecztalem twoj post to myslalem ze zawal dostane!

To jest forum o hackach.

SPAM!!!!

65994253024037513199.png
Opublikowano

Koleś k**** to jest forum tylko i wyłącznie o HACKACH i to co napisałeś jest poprostu SPAMEM. BYE ;]

Zbieram +/- ;D

 

 

Woj Mental lv 63 Ban Phantos

 

 

Ninja Dagger lv 38 Ban Phantos

 

 

Ninja Dagger lv 55+ Ban Kronos

 

 

Woj Mental lv 48 Ban Kronos

 

 

Ninja Dagger lv 34+ Obecnie Off Syriusz

 

 

Wojownik Mental lv 75+ On Kronos

Opublikowano

[quote name=Seba xdd ^^' timestamp='1287511427' post='1531936]

Dobre rady. Potrzebne? Oh. Widze że tak.

Polski metin jest tak zbudowany że prawie nie da się grać bez IS aby szybciej wbić lvl'e.

Ale mało kto jest na tyle głupi aby wydawać mnóstwo pieniędzy na grę!

Więc po co hacki? Przyjemność z gry! Bycie w topce! Respekt!

Człowieku nie rozumiesz? Załóż forum antycheaterskie, zrob bilboardy w Niemczech, Rosji to może zyskasz jakiś ludzi którzy poprzą twoje zdanie.

Hehe, głupie pytanie, głupia odpowiedź

Pozdro!

gosc ma racje na pl nie da sie bez is grac na us od z8games mozesz jescze kupic od kogos przepustki rekawice dropu a na pl nie mozna nawet tym handlowac

Nie zależy mi na żadnych + lub - czy tam 5 wiec dawaj co chcesz nie interesuje mnie to

×
×
  • Dodaj nową pozycję...