Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przedłużenie Traila W Hide My Ip


ryba77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema czy jest możliwość przedłużenia triala w hide my ip? jak tak to napiszcie mi albo jak jest taki temat to podajcie link wynagrodze +

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

start}uruchom}regedit}HKEY_CURRENT_USER}Software} tu szukasz hide my ip, klikasz i szukasz w okienku po prawej key, następnie go usuwasz i znowu masz 15 dni triala, tak bez końca

 
 

KOCHAM MPCFORUM

d89fc52f42cdca51.gif

Opublikowano

ale w co mam wejść? możesz jaśniej wytłumaczyć?

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Po lewo masz start.

Klikasz w to.

Potem klikasz uruchom.

I wpisujesz "regedit" i wchodzisz w HKEY_CURRENT_USER.

Software.

tu szukasz hide my ip, klikasz i szukasz w okienku po prawej key, następnie go usuwasz i znowu masz 15 dni triala, tak bez końca

 

Cała tajemnica.

.

Opublikowano

w uproszczeniu usuwasz instalujesz po 15dniach usuwasz instalujesz itd

"RAP TO NIE BIZNES, RAP TO DROGA, MY DZIECI PRZEZNACZENIA IDZIEMY W IMIE BOGA!"

Opublikowano

w uproszczeniu usuwasz instalujesz po 15dniach usuwasz instalujesz itd

 

To nic nie da. W przeciwieństwie do sposobu wilka.

Deinstalując Hide My IP nie usuwasz wpisów w rejestrze, więc wyskoczy Ci odrazu info o końcu triala.

Wilku łapaj plusa za sposób : )

 

Sądzę, że większości się przyda.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Musisz mieć.

 

Zobacz:

http://img181.imageshack.us/img181/2578/nowyobrazmapabitowav.png

 

P.S

 

Masz Win 7?

1373662483-U83583.png

Opublikowano

start}uruchom}regedit}HKEY_CURRENT_USER}Software} tu szukasz hide my ip, klikasz i szukasz w okienku po prawej key, następnie go usuwasz i znowu masz 15 dni triala, tak bez końca

 

 

wilku44 leci plusik thx :P

Opublikowano

Bo masz tak jak podejrzewałem Windows 7. W tym systemie się nie za bardzo orientuję bo nie korzystam z niego.

Musiał bym do kolegi skoczyć i zobaczyć jak to tam wygląda : (

 

Wg. Win 7 jest całkowicie inny niż miał być w założeniach. Miało wszystko na nim z Windy normalnie chodzić.

Taki rozszerzony XP że, tak to ujmę. Ale im coś nie wyszło bo gdyby to była prawda nie dodawali by opcji uruchamiania w trybie XP SP2.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

U mnie jest:

 

http://img181.imageshack.us/img181/2578/nowyobrazmapabitowav.png

 

 

Możesz dać screena z Mój Komputer / Właściwości i edytora rejestru?

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Nie dokładnie. To działa, ale nie na Viście lub 7.

To nie są wg. systemy do gier. W tych sys. też będzie się to dało zrobić tylko jakoś

inaczej. Z Win 7 poszukam u kumpla, ale z Vistą będzie już gorzej : (

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Możesz, spróbować użyć programu Trial Reset 3.4 (Działa też na Windows 7) tylko ciężko znaleźć czystą instalkę więc ostrożnie.

Jedna osoba widziałem, że miała ale link wygasł. Napisałem już może upnie znowu.

1373662483-U83583.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...