Skocz do zawartości

[TuT] Mapek W Metinie!

Czy...?

70 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy ten opis komu? si? przyda?

2. 2. Co mi postawi?e??

Polecane posty

Witam wszystkich MPC Userów!

Chciałbym zaprosić Was do przeczytania mojego nowego Opisu, dotyczącego mapek w Metinie.

Post ten będę w miarę edytował, dodawając nowe opisy mapek, także neutralnych mapek!

Królestwa i mapy do nich przynależące.

Królestwo Chunjo

Flag_yellow.png

Założone zostało przez Yoon-Young'a, kuzyna dawnego imperatora. Użył on potężnych mocy magicznych swojej żony, aby wcześniej odkryć zagrożenie ze strony kamieni Metin. Ostrzegał wiele razy, aby wprowadzić środki zapobiegawcze przeciwko Kamieniom Metin, jednak został zignorowany. Dlatego też poprowadził swoje bractwo do rebelii przeciwko dawnemu imperium. Po rozpadzie dawnego imperium, Chunjo jest nadal zaangażowane w otwartą wojnę ze wschodem i południem. (źródło: wiki.metin2.pl)

Joan, potocznie zwany M1. (od Miasto 1.) W tym miejscu zaczynamy naszą przygodę, oczywiście, jeżeli wybierzemy Królestwo ChunjoW M1 przyjmujemy bardzo ważne misje- Strony Pamiętnika. Na tych misjach, mając szczęście, możemy nabić od 47 do 48Lvla w niecałą godzinkę :) M1 są to najczęściej mapki handlowe, rzadko stawia się sklepiki w M2

Legenda

joanm.jpg

Miejsce występowania Bery wraz z 2 Przeklętymi Brązowymi Niedźwiedziami

Tak zwana Plaża, na której występują głównie Tygrysy i wszelkiego rodzaju Niedźwiedzie

Miejsce występowania Bezdusznych, Zaprzysiężonych, oraz Białych i Głodnych Białych Tygrysów

W tej okolicy występują Jin-Hee. Musimy zabić ich 30. do misji od staruszki.

W tym miejscu spotami Kamienie Metin 5 Lvl, 10 Lvl i 15 Lvl. Rzadziej występują tu Metiny na 20 Lvl

Flagi na mapie oznaczają Teren Gildii. Można na nim założyć swój teren, jeżeli ktoś nie był szybszy.

Najwięcej ludzi (nie FB), którzy łowią ryby.

Tutaj pomyłka (nie chce mi się edytować obrazka :P)

Teleport do Bokjung, potocznie zwanym M2 (od Miasto 2.)

Bokjung. W tym miejscu zaczynamy expić tak około 15 Lvla. Na początek Zaprzysiężone, dopiero później około 20Lvla tzw. Dzikusy. Przynależy do Królestwo ChunjoW tym miejscu odbieramy jedną z trudniejszych misji, polegającą na zabiciu Goo-Pae. Niestety musimy zabić kilku, bo Pierścionek tak od razu nie dropi :) Teoretycznie nie jest ona trudna, ale dużo czasu poświęcamy na szukanie tych Mobów.

Legenda

mapkadlapaszaka.png (SS edytowany przeze mnie i RusherTub :) )

Tutaj jak prawie wszyscy wiedzą, jest najlepszy spot Zaprzysiężonych.

Dużo różnorodnych Dzikusów. Polecam expić tam na 25lvl +

Dobry spot na kk marmurkow i ebonow duzo mobow dobry dla mentala

Dużo K.k. itp. spot dla Woja Body

Tu expimy poczatkowo czyli ewentualnie 18-25 lvl Dobry spotek czesto wolny na ch3

Królestwo Jinno

Flag_blue.png

Królestwo Jinno znajduje się we wschodniej części kontynentu. Imperium to zostało założone dzięki potędze militarnej, a jego ludność jest agresywna i wojownicza. Przywódcą Imperium Jinno jest Ee-Ryoong, syn ostatniego imperatora. Wierzy on, że może ponownie zjednoczyć dawne imperium za pomocą swojej armii. (źródło: wiki.metin2.pl) W tym Królestwie polecam grać, ponieważ są tam super m. in. spoty to expienia ;>

Pyungmoo. Jest to tak zwane M1. Zaczynamy tu naszą przygodę, jeżeli oczywiście wybierzemy Królestwo Jinno. W M1 przyjmujemy bardzo ważne misje- Strony Pamiętnika. Na tych misjach, mając szczęście, możemy nabić od 47 do 48Lvla w niecałą godzinkę :) M1 są to najczęściej mapki handlowe, rzadko stawia się sklepiki w M2

Legenda

pyungmoo.jpg

Legenda

Chyba NAJLEPSZY spot na Zaprzysiężonych. Można tam znaleźć od Łuczników po Se-Rang.

W okolicach tego miejsca możemy znaleźć wiele Metinów Bitwy (15 Lvl). Przekonałem się o tym robiąc misję z wątrobami tygrysa :P

Wiele Tygrysów i wszelkiego rodzaju Niedźwiedzi. Można też tam dropić robiąc misję z wątrobami tygrysa.

Okolice pobytu Jin-Hee do misji od Staruszki.

W tym miejscu można znaleźć Zaprzysiężonych i Bezdusznych. Czasem pojawia się Se-Rang.

Tam można łowić na FB. Z dala od ludzi i rzadko kto tam chodzi. Ale jedzie się tam na misję na Lvl konia.

Okolice występowania Tigrisa.

Okolice występowania "tego dzika", który biega z dwoma przeklętymi dzikami.

Bakra. Jest to tak zwane M2 Królestwa Jinno. Wybieramy się tam najczęściej na Zaprzysiężone, tuż po wejściu, oraz na najlepsze spot Dzikusów "polankę". W tym miejscu odbieramy jedną z trudniejszych misji, polegającą na zabiciu Goo-Pae. Niestety musimy zabić kilku, bo Pierścionek tak od razu nie dropi :) Teoretycznie nie jest ona trudna, ale dużo czasu poświęcamy na szukanie tych Mobów.

Legenda

plikbakra.jpg

Najlepszy spot Zaprzysiężonych.

Obszary występowania Metinów Zazdrości.

Obszary występowania Bestialskich Kapitanów (Do Stron pamiętnika)

Najlepszy, wg. mnie spot Dzikusów.

Kilka gorszych spotów Dzikusów!

Obszary występowania Goo-Pae (z mojego doświadczenia)

Królestwo Shinsoo

flag_red.png

Założone zostało po rozpadzie dawnego imperium przez Yoon-Yoing'a. Handel ze wschodem szybko okazał się dobrym źródłem dochodu. Shinsoo jest w konflikcie z zachodnim imperium dlatego szlaki handlowe bywają niebezpieczne. Kiedy zorientowano się o zagrożeniu ze strony Kamieni Metin, kupcy uzbroili się w odpowiedni oręż. Ich cel: Obronić się przed atakami z zachodu i otworzyć ponownie szlaki handlowe w celu zjednoczenia upadłego imperium pod władzą ich imperatora. (źródło: wiki.metin2.pl)

Yongan. Jest to M1 Królestwa Shinsoo. Miejsce rozpoczęcia naszej przygody w Metin2, po wybraniu tego królestwa. W M1 przyjmujemy bardzo ważne misje- Strony Pamiętnika. Na tych misjach, mając szczęście, możemy nabić od 47 do 48Lvla w niecałą godzinkę :) M1 są to najczęściej mapki handlowe, rzadko stawia się sklepiki w M2

Legenda

yongan.jpg

Dobre spoty Zaprzysiężonych.

Miejsce respu Lykosa.

Miejsca, gdzie wg. mojego doświadczenia, jest dużo Metinów Bitwy.

Dobre miejsce do expa, oczywiście jeżeli chcecie expić na Białych Tygrysach itp.

Jayang. Jest to M2 Królestwa Shinsoo. Wybieramy się tam najczęściej na Zaprzysiężone, tuż po wejściu, oraz na najlepsze spot Dzikusów "polankę". W tym miejscu odbieramy jedną z trudniejszych misji, polegającą na zabiciu Goo-Pae. Niestety musimy zabić kilku, bo Pierścionek tak od razu nie dropi :) Teoretycznie nie jest ona trudna, ale dużo czasu poświęcamy na szukanie tych Mobów.

Legenda

jayang.jpg

Są to najlepsze miejsca do expienia na Dzikusach- po lewej Polanka- po prawej Ruiny :)

Zawsze widzę tutaj jakiegoś expiącego kolesia :P To miejsce jest OK, ale zawsze zajęte :>

Super miejsce jeżeli chce się podropić K.k. K.z.z. i tym podobne :>

Tutaj jest tyle Dzikich Generałów, że szok :)

Tp do obszaru gildii.

A więc to tyle! Oczywiście jak na razie ;) Niedługo będą też Mapy Neutralne (chodzi o Las, Orki, Pustynię...)

Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do zaznaczeń na mapkach, pisać w temacie.

Chciałbym wszystkich poinformować, że to mój pomysł na zrobienie takiego Opisu. Wszystkie obrazki zostały edytowane przeze mnie. Opisy miejsc również zostały opisane przeze mnie!

Chciałbym Was prosić, żebyście kopiując ten Opis (bo pewnie i tak ktoś taki się znajdzie) napisać, kto był autorem tego tematu i z jakiego jest to forum!

Mam pytanie jeszcze do Moderatora: Czy jest możliwość podpięcia tego tematu, oczywiście gdy wstawię wszystkie mapki?

@Edit

Przepraszam już wstawiam SS ostatniej mapki!

@Edit

Co nowego?

Dodałem spoilery, dzięki czemu temat jest bardziej przejrzysty :)

Co wkrótce?

Po powrocie ze szkoły mam zamiar dodać Pustynię lub Dolinę Orków - jeszcze nie wiem co :)

Zbieram +'iki.

.:Tut o Mp3 w Grze:.

.:Opis Mapek w Metinie!:.

supere.jpg

Sygnatura by Paszak

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Dziękuję piękne! ;* Ale to jeszcze nie koniec ^^

Dobra idę spać, zajrzę jutro rano. Dobranoc!

Zbieram +'iki.

supere.jpg

Sygnatura by Paszak

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Pomocny jestes oczywiscie + i 5

2 rzeczy sie nie z godze

1 to chunjo m1 - NIGDY NIE DAWAJCIE TAM FB Tygrysy zabijaja i bot sie wali

A to spoty w m2 chunjo fajne

mapkadlapaszaka.png

Zielony - Dobry spot na kk marmurkow i ebonow duzo mobow dobry dla mentala

Rozowy - Tez dobry spot jak up tylko bardziej dla bodego mniej mobow szybszy resp

Niebieski - Tu expimy poczatkowo czyli ewentualnie 18-25 lvl Dobry spotek czesto wolny na ch3 :)

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Naprawdę bardzo dobrze wykonana robota z tymi mapkami teraz już nikt nie będzie miał problemów ze zalezieniem tego co mu potrzeba ;] Masz oczywiście ode nie dużego plusa ;]

1318801632-U103988.png

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

RusherTub dziękuję ;* Poprawię i dodam Twoją mapkę! A dla Ciebie za chęci w dopracowaniu masz + ^^

Zbieram +'iki.

supere.jpg

Sygnatura by Paszak

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Poradnik ladny, strasznie oczojebny, a patrzac na zdanie w ciemnoniebieskim kolorze oczy placza.

Moze ureguluj ilosc barw, poki co bola oczy.

OMG.TECZA!

Oj, coś spoilery się powaliły! Zara naprawię! Czcionkę z niebieskiego też zaraz zmienię!

@Edit

Niestety muszę powkuwać do polaka bo dziś pałe zarwałem :P Jak odrobię pracę domową to może wejdę, gdzieś tak 21. Niestety dopiero wtedy, bo za chwilę idę na basen.[/font]

Zbieram +'iki.

supere.jpg

Sygnatura by Paszak

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

@Refresh :>

PS: Co tak słabo z tymi +'ami? To zachęci mnie do dodania nowych mapek! Niestety mam masakrę z pracą domową i dziś nic nie dodam :<

Zbieram +'iki.

supere.jpg

Sygnatura by Paszak

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

@Refresh

Przykro mi ale nie mam na razie czasu niczego dodać :( Postaram się zrobić to w sobotę!

Zbieram +'iki.

supere.jpg

Sygnatura by Paszak

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

• 3 tygodni później...

Dooobra. Tu znowu Paszak :D Zobaczę może przejmę projekt ale narazie nie wiem mam mało czasu nauka i tak dalej.

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

Zbieram -

• 3 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Fajnie przydało się bo zaczynam grać w Chunjo...:D + Leci...^^

Matematyk to ślepiec w ciemnym pokoju szukający czarnego kota, którego tam w ogóle nie ma.

Karol Darwin

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...