Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób Na Łatwe I Szybkie Ratio K/D


sebek6144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

witam wszystkich chce wam przedstawić swój sposób na szybkie i łatwe k/d tak jak w temacie :)

- robimy lipne konto

- wchodzimy na 2 konta jeśli mamy 2 kompy

- tworzymy pokój z hasłem

- ustawiamy rundę na 140 kill i jedziemy z koksem :D

- zabijamy ludka na lipnym koncie ileś tam razy i Ratio idzie w górę :D

- jeśli nie macie 2 kompów można ustawić się ze znajomym ziomkem

- dajesz się zabić tak ze 30-40 razy by cie nie wykryli

- najlepiej co 10 zabitych daj się raz zabić i tak w kółko

 

jest to sposób chamski ale skuteczny

ja już nabiłem 120tysi na 54tysiace śmierci i mam fantastyczne Ratio

Bana na razie za to nie mam a gram tak już ponad 2 miesiące

 

 

Jeśli uważasz ten temat za pomocny to kopsnij +++

Edytowane przez sebek6144
Opublikowano

A wiesz co to longest kill streak?

Jak nie, to to jest "najwięcej killi przed padnięciem"

 

Nie, Nexon się nie zoriętuje, że oszukujesz, gdy masz 140 zabić bez padnięcia.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

A wiesz co to longest kill streak?

Jak nie, to to jest "najwięcej killi przed padnięciem"

 

Nie, Nexon się nie zoriętuje, że oszukujesz, gdy masz 140 zabić bez padnięcia.

sory zapomniałem o tym dopisać już poprawiam dzięki za zwrócenie mi uwagi lab +

Opublikowano

ale się czepiacie każdy robi jak woli dałem ten pomysł dla początkujących i możecie dać się zabić ile razy chcecie wasz wybór !!!

ludzie nie rozumiem was przeczytaliście temat nie podoba się to trudno chciałem pomóc

 

i nie spamić !!!

Opublikowano

Nie nudzi ci się to czasem? 140 kili 1vs1 to jakaś godzina gry a może i więcej. W dodatku mało expa wpada.

 

 

@Enzil

 

Ten turek najlepszy CxDavutxC ma kill streaka 70 + chyba. Widziałem innych pr0 z wysokim kill streakiem. Nexon za to niebanuje, bo np mozesz wejść na ostatnie 5 kili i kampic w bazie.

Opublikowano

Nexon daje bany za wysokie kill streki, dawaj ss z jego wynikami - zaraz załatwiam mu bana...

 

PS.

Ban za ks nie jest pewny, ale od 40+ możesz czuć się zagrożony.

 

 

@edit

CxDavutxC not forund...

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano (edytowane)

Nexon daje bany za wysokie kill streki, dawaj ss z jego wynikami - zaraz załatwiam mu bana...

 

PS.

Ban za ks nie jest pewny, ale od 40+ możesz czuć się zagrożony.

 

Ok, prosze :).

 

Davut, 76 kill streak.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Raimo, 142 kill streak.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

I_need_Money 139 kill streak.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jeszcze znalazłem paru, ale wątpie aby dostali bana :). Jeśli dostaną, wyśle Ci całą liste.

 

@edit, up Enzil

 

Mi link działa. Ponadto ten turek jest w TOP10, bez trudu go znajdziesz :).

Edytowane przez Zavetti
Opublikowano

@topic

 

Ale można też grać, że po 20 killach giniesz :). Wtedy killstreak jest niski. Ale nie opłaca się takie farmienie, lepiej zagrać z kumplami we 4 Spy Hunta lub w 8 CF'A. Nie zbierzesz bana i szybko wbijesz lvl.

Opublikowano

@topic

 

Ale można też grać, że po 20 killach giniesz :). Wtedy killstreak jest niski. Ale nie opłaca się takie farmienie, lepiej zagrać z kumplami we 4 Spy Hunta lub w 8 CF'A. Nie zbierzesz bana i szybko wbijesz lvl.

lvl to ja już mam dosyć dobry 1Lt

tylko o ratio mi chodzi

Opublikowano

lvl to ja już mam dosyć dobry 1Lt

tylko o ratio mi chodzi

 

 

Wątpie, że masz 1lt.

 

Wtedy nie ma sposobu na K/d/r, masz dużo killi i dednięc i ciężej stracić lub polepszyć ratio.

 

Jeśli serio masz 1lt i troche kasy kup na BM reset statystyk, oczywiście za NX.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...