Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Xlast-Ytian2 Czy Ta Zawartos Jest Bezpiecza (Strona) Prira


lajcik17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://Prira.pl

 

 

 

 

-[ Hacked By Prira.pl]-

We are: Funfun and Xan4ey

We Love Fucking No0bs

THX for you www files =D =)

 

Pls, come to us and play with our server! ;) 100% Safe

 

Why we DDoS you're server? I would to crash you game ;) And I do this and delete 33% of item database ;*****************

mfg, FunFun& Xan4ey

server and site come to us on 18.10.10 on 18.00 o'clock

 

 

-[ Hacked By Prira.pl]-

Jestesmy: Funfun and Xan4ey

My Kochamy Pieprzonych No0bów

Dzieki za pliki strony ;) Wykorzystamy :P

 

Zapraszamy na nasz sewer... Bez zadnych cofek i problemów... 100% Bezpieczny

Czemu zawieszalismy wam serwer? Chcielismy go zepsuc twoja gre ;) I to zroilismy a do tego usunelismy 33% twojej bazy z przedmiotami! ;**********.

mfg, FunFun& Xan4ey

server oraz strona bêd¹ dzia³aæ dnia 18.10.10 o godzinie18.00

 

źrudło www.yitian2.pl to tam to pisalo

 

 

 

http://Prira.pl czy ta strona jest bezpiecza ??? I czy nie ma na niej key logerów ??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zara zrobie scana

ale napewno nie ma tam slownika, naucz sie pisac po polsku!

"zrudlo" "key logerow"

a to mnie dobilo

"a to tam pisalo"

Bylo napisane kurw* mac!

Skan

http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=925bd0d5a743b0fd85d58ee5e890fcf6-1287412679

65994253024037513199.png
Opublikowano

Zara zrobie scana

ale napewno nie ma tam slownika, naucz sie pisac po polsku!

"zrudlo" "key logerow"

a to mnie dobilo

"a to tam pisalo"

Bylo napisane kurw* mac!

 

 

Ta ty smieciu zajebany

 

Zamknij pysk bo zawartość tego została skopiowana z : http://www.mpcforum.pl/topic/224982-co-to-ma-byc/

 

Pierdoli mnie to że ktoś żle napisała , tak cwany ?? Za pewne starzy cie ładują za popełnianie błędów .....Ucz się dalej ortografii .... POzdro

 

Takie komentarze zachowaj dla siebie ...Bo to mnie nie interesuje ....PA :*

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...