Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktora Z Tych Broni Najlepsza Jest Na Zombie Mod?


Sh0othead

M60 vs M246 vs G36C_D  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora najlepsza

    • M60
      29
    • M249
      38
    • G36C_D
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam M60

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

M249 - Trzy magazynki po 100 ammo / dojdziesz do 11 wave bez ładowania amunicji / Solidna, celna, mocna broń

M60 - Dwa magazynki po 100 ammo / Grałem obiema i pierwsza trochę lepsza

Drum - Najsłabsza

Bardzo przepraszam wszystkich użytkowników, jeśli padły jakieś obraźliwe teksty z mojego konta oraz moderatorów za zaśmiecanie forum. Powodem było to, że dałem passy do konta koledze, który lekko mówiąc jest idiotą.

SORRY!!

Opublikowano

M249 nie tylko jest ceniona ilością amunicji lecz także mniejszym odrzutem i celnością. Same zalety.

 

@down

 

A wam wciąż zero logiki z tym m60?

76561197995014005.png

Opublikowano

M60 do gry z graczami. Bo w broniach tego typu nie potrzebna celność tylko dmg.

 

M249 na Zombie Mode.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Żadna z wymienionych

 

AUG RLZ ;D

 

połowa maga i heavy death

 

Z AK tak samo jest : )

Jak celujesz w klatkę oczywiście.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Ja na twojim miejscu wziołbym m249!! dlaczego?? Za to że ma dużo pocisków w magazynku i trzy magazynki czyli razem 300 pocisków razem!!!!!!Sam gram m249 tylko że nickiel dla hevy tropera ale dla asualta też dobre!!!!!!!Polecam m249!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ - PROSZE

Opublikowano

m249 i do tego najlepiej nickel bo na heavyego a nawet jak nie masz dobrej bazooki to pzf W ZIEMIE miedzy zombi strzelaj :) l

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek tekstu).

Opublikowano

Polecam M249 dlatego ze gralem tym i M60 i m249 jest szybsze i celniejsze i wiecej ammo M134 tez nie zle polecam na hevy tropera M249 nickel M134 i rpg i koksisz na zombiakach

"RAP TO NIE BIZNES, RAP TO DROGA, MY DZIECI PRZEZNACZENIA IDZIEMY W IMIE BOGA!"

Opublikowano

m249 - najwięcej amma troszkę wolniejsze od M60 i największe DMG z tych broni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...