Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wbić Szybko Lvl I Nabić Troche Kasy


SpeedMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie Chciałbym wam Zaprezentować Sposób w Którym Można nieźle zarobić (Przykład z S24)

 

1. Zakładamy 3 Konta na Serverze na Którym Chcemy Grać (Polecam S24 Niestety Rejestracja Nowych Konto off)

2. Na Tych Kontach Zakładamy po 1 Postaci

3. 2 Postacie nam Będą Potrzebne jako FishBot więć Ściągamy Najnowszą Wersje EasyMetin2 z FishBotem

http://www.mpcforum.pl/topic/222793-dl-pl-easymetin2-0151791-jak-zawsze-witaminki/

Link do Topicku

4. Pobieramy DMG hacka

http://hotfile.com/dl/73767617/64bf431/DMG_Hack_x6_setup.exe.html

Skanu Nie Daje Gdyż ma 120 a Virustotal Pobiera Pliki do 20mb 

Zawartość Paczki Wypakowywujemy do Folderu Pack w Folderze z Grą Docelowy Przykład :

D:\EasyMetin2\pack\

5. Ustawiamy Postacie

od 1- 5 na Psach

5-10 na Dzikach

10-20 na Niedźwiedziach

20-30 na Dzikusach

6. w Przypadku naszej Postaci Którą chcemy nabić to:

30-40 Orki

40-51 BO

Oczywiście LvLe Bijemy na EasyMetin2 i DMG Hacku

-EQ Wystarczy nam +4/+6 Takie nam w Zupełności Wystarczy na Boty

 

-Skąd Kase na EQ ??? Drop do 30lvl

-od 30 Lowienie na 2 Postaciach M1

 

- Zyski po 1 Dniu

 

-Nasza Postać 34lvl

- Boty 30lvl Zaczynają Lowić

Przykłady jak By Zacząć od 8 Rano do ok 21

Boty Zostawiamy na Noc i Idziemy Spać :D

- Zyski po Nocce ok 20małży w Tym conajmniej 2 Niebieskie Perły 1 Biała 1 Krwawa

Daje nam to na S24 ok 63kk (Duży Zysk)

Stać nas Na Dobre Eq na naszą Postać

 

Dzień 2

- Nasza Postać ma już 40lvl

Boty Zarabiają Przez dzień i Noc od Rana ok 100kk !!!

 

Dzień 3

- Nasza Postać dobiła 43lvl !!!

Boty ok 40kk

 

Dzień 4

- Nasza Postać Dobiła 45 Jesteśmy Zadowoleni :D

Boty 4 Dnia Już mają troche Pecha (Przykład z S2 i S24) ok 46kk

 

Dzień 5

- Nasza Postać Dobiła 47-48 Zależy od Skili

Boty 5 Dnia ok 54kk

 

Dzień 6

- Nasza Postać Dobiła lvl 50 !!! (8h na bo 1lvl od 48-50 Razem 16h :D)

Boty 6 Dnia ok 50kk

 

Dzień 7

- Nasza Postać dobija 52lvl !!!

Boty ok 60kk

 

Ustawienia Wędki na Mojej Zasadzie :

+0 2700

+1 2700

+2 2800

+3 2800

+4 2900

+5 2900

+6 2900

+7 3000

+8 3000

+9 Nie Wiem

 

Po 7 Dniach Zyski !!! łączne ok 400kk na S24 !!! Starczy Wam na Wybonowane Eq +8/+9

 

Z Poważeniem SpeedMT2

 

PS.1 Historia Zapisana Na Podstawie Mojego Expienia Wszelkie Krytyki Dotyczące Tuturialu Prosze Pisać w Komentarzach !!!

Opublikowano

dużo takich poradników tylko opisane innymi słowami.Ale za starania dam ten +;]

Zbieram +

Serwer:Kronos,

Królestwo:Chunjo,

LvL;65+

Klasa:szaman smok.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...