Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Ku Górnictwo Działa?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy KU Górnictwo działa już na PL Metinie?

 

I jak wygląda wbijanie poziomów?

Można spalić KU Górnictwo?

 

Ile rudy mogę wydobyć mając górnictwo na max poziomie?

Opublikowano

Tak górnictwo działa.

Wbijanie poziomów: czytasz ku górnictwo i dodaje ci 1 poziom.

Tak można spalić ku górnictwo.

 

Mając górnictwo na max poziome możesz wydobyć około 300-400 rudy.

Widzisz, czyli opłaca się, duzo przetopów można zrobić ale górnictwo jest drogie niestety :/

 

Pomogłem? Liczę na + !

Jeżeli spodobał ci się mój temat lub odpowiedź postaw + !!!

Opublikowano

Cytat z wikimetin2.pl

 

 

Przewodnik Do Górnictwa

Z Metin 2 Wiki PL

Ta strona nie posiada żadnej wersji oznaczonej – możliwe, że nie została przejrzana pod kątem jakości.

Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

 

Przewodnik Do Górnictwa

 

Przewodnik Do Górnictwa.jpg Po pomyślnym przeczytaniu szansa na wydobycie wzrasta o 5%.

 

 

Cena na serwerach:

 

Monastyr (S1) - 600.000 - 900.000 Yang

 

Twierdza (S4) - 30.000 Yang

 

Eteor (S15) - 600.000 - 700.000 Yang

 

Serwandes (S16) - waha się w granicach 800.000 - 1.250.000 Yang

 

 

* Na Metin2 PL nie działa Górnictwo.

* Potrzebny jest Kilof, aby wydobywać rudę.

* Legendarnym Górnikiem jest Ryszard z s16 - udokumentowano, że jako pierwszy na tym serwerze wydobył okrągły Milion sztuk Rud wszelkiej maści.

 

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...