Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Mógł By Ktos Wypakowac Pliki Root


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Elos wam mam problem czy mogł by ktoś wypakować moje root ponieważ są jakieś zabezpieczone i nie moge ich wypakować

 

 

 

 

 

Za pomoc będzie 555555555 :)

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez rosire
Brak skana
navas63.png
Opublikowano

To ja Ci powiem co teraz kolego zrobisz :)

Zainstaluj sobie nowego metina z 2008 roku &: (na ścieżce C:\Metin2 , Tzn. prosto na dysku C... nie w programfiles)

Ściągnij to:

Click

 

Wypakuj go do C:\Documents and Settings\(nazwa twojego kompa)

Załóż folder o nazwie Source (też w C:\Documents and Settings\(nazwa twojego kompa )

Edytuj plik "rozpakowywanie" (notatnik) i w linijce na dole

<Action type="extract" archivePath="E:\Merkon\Metin2\pack\root" outputPath="Source" extractAll="YES" createXML="YES" xmlPath="RootPackGen.xml" />

</Buildfile>

 

zmień na:

 

<Action type="extract" archivePath="C:\Metin2\pack\root" outputPath="Source" extractAll="YES" createXML="YES" xmlPath="RootPackGen.xml" />

</Buildfile>

 

Teraz wchodzi w source i edytujesz sobie co tam chcesz.... TO JEST PROSTE i dawaj +`ika xD

Jestem HARDCOREM

 

 

e007705249994959949153592a07bbd4.0.gif

Opublikowano

lol weż mnie nie roszmieszaj to już dawno wiedziałem tylko te pliki są zabezpieczone i musi być jakis inny packer

navas63.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...