Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsza Profesja Do Expienia W Atlantydzie !


4h4

  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta która z tych profesji jest najlepsza do expa w Atlantydzie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem inny xD

Ja tam wole ninje dagger :) No ale... oczywiście, że na dmg :D

A tak to pewnie, że sura wp :) ahh... te jego skille ;p

Yo!

Opublikowano

2up memtal śmieszny jestes on tak pada wiecej razy niz heller

@topick sura wp nawet nie wiedziąłem ze ja tam bede dawał tak rade biore nawet wiecej niz bodziaki +80 a mam 76

1378747514-U216092.jpg

Pomocnik
Opublikowano

Najlepszy Wp'ek potem Body ;] takie jest moje zdanie :P

wolf-of-wall-street-leonardo-dicaprio-sl

 

Odwiedziłem Hades jak Achilles i znów wracam
nie mam słabych punktów bo mnie zanurzyli w adidasach

Opublikowano

Sura WP

Ninja Dagger

Szaman Smok

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem , jest to ninja DAGGER. Szybka i zwinna postać. :)

draenor2.png

 

(¯`'•.¸(¯`'•.¸, _________________ , .•'´¯) .•'´¯)

(¯`'•.¸(¯`'•.¸««««««««««««»»»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)

--==>>>---> MPC Forum<---<<<==--

(_¸.•'´(_¸.•'´««««««««««««»»»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)

(_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Opublikowano

yyy...do expa na atlancie mozesz expic:

 

-sura WP (bierze spota spokojnie)

-woj body (musi posiadac buffka + truciak sr +30)

-woj mental (tak jak up buffek + truciak sr +40 tutaj polecam marmur jesli expicie np. zalem)

 

 

mysle ze ci troszke ulatwilem wybor :O

sygnabyme.png

Opublikowano

Sura WP. z dobrym eq naprawdę może nieźle dać kopa w V2.I nie musimy wybierać między "dam rade body,czy mentalem" tylko eq ani w def ani w dmg ,po prostu 50/50 :P ;)

Opublikowano

Moim zdaniem najlepiej sie expi WP (Co nie znaczy najprzyjemniej gdzy Wp nie ma wyboru prawie powyzej 80 + (Mialem 78 i wiem))

Dlatego tez najlepiej mi sie gra archerem nie to ze archer powyzej 65 wymiata to mozna nawet expic szybciej bez pro eq (A ciekawe jest to ze mamy wiele sposobow expa postaram sie wymienic )

1 POLI

2 KONIK

3 Z BUTA SZTYLETAMI

4 Z LUKU (UCIEKAMY I WALIMY SKILAMI TU SIE PRZYDAJE OTRUCIE W TRUJACEJ STRZALE NA P 100 % :D)

5 Jakby sie uparl dalbym sposob na kazda bron ale wydaje mi sie ze wiecie o co chodzi znudzi ci sie np 1 pkt dajesz 2 itd (Mam archera 88+ bez hackow i przyznam lepiej sie expilo )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...