Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Pobierać Z Hotfile Zawsze Pełnym Łączem


yangster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

yhy dupa normalnie pobierałem to po 120 90 kb/s a tym programem po 6kb/s ledwo dochodzi a mam neo 1mb

nie wiem mi tam chodzi xD

chociaż znałem to wcześniej to łap +

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Do autora tego tematu.

To jest po prostu lipa moim zdaniem gdyż ma neta 2mb/s a ściąga 194kb/s ja też mam neta 2mb/s a mi ściąga bez żadnych udziwnień 220mb/s

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Mam neo 6 MB/s [7,4] powinno pobierac mi okolo 600-800 a pobiera mi 5 KB/s

zbieram+

 

2h5qoeb.jpg

 

Akt. 21.11.2010 o godz. 01:07

 

zbieram +

Opublikowano

Do autora tego tematu.

To jest po prostu lipa moim zdaniem gdyż ma neta 2mb/s a ściąga 194kb/s ja też mam neta 2mb/s a mi ściąga bez żadnych udziwnień 220mb/s

 

Tego dnia co robiłem screena na potrzeby tego tuta akurat miałem małe problemy z netem, a i tak mi śmigało przez DownThemAll około 190 KB/s, normalnie mam prędkości po 230-250 KB/s, nawet ponad 260 się trafiało. Jak Ci normalnie pobiera tak szybko, to masz szczęście, mi bez DTA z Hotfila pobiera góra 120 KB/s, a w dodatku prędkość cały czas się waha, raz rośnie, raz spada, przez co pobieranie się wydłuża, a z DownThemAl prędkość prawie cały czas jest stała, dzięki czemu pobranie pliku trwa ze trzy razy krócej.

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

Nie No Dziękuje Bo Cały Czas Pobieram Z HotFile Wolno A Teraz Zapierdziala ;d

 

 

 

 

Pozdrawiam InuT

 

 

inut.png

Signature made by daronian

Opublikowano

Mi przy necie 6mb/s pobiera niestety po 102kb/s.

 

Ps.Zawsze lepiej po 100kb/s niż po 16 ^^

Opublikowano

jeżeli to dziala na Megaupload to jestej zajebisty : łap plusa za tutka

textspace1298727091f8f4.gif

 

 

Gram na serwerze EU nick ,,MamFart"

Zapraszam :)

Będe grać na :

Opublikowano

Jest jeszcze jeden przydatny program do firefoxa który działa o wiele lepiej od downthemall nazywa się Firedownload. Z downthemall z hotfile miałem wzrost o 30kb,a z firedownload max transfer czyli 1000-1200kb ;)

238626.jpg]
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

WOW. Szacun stary:D

Normalnie z megaupload mam transfer 800-1mb/s a teraz ... prosze spojrzeć:

 

http://img20.imageshack.us/i/transferl.jpg/

post-194972-0-28031600-1293494368_thumb.jpg

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...