Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam 1Hit Killera Na Ninje Daggera (Mężczyzne)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie szukałem, szukałem ale nic nie znalazłem ;/ będe niezgodny wdzięczny za pomoc :)

Rozdaje Plusy ! Wyślij SMS o treści ,,Chcę Plusa'' na numer ,,8257''.Koszt SMS to 10000PLN z groszami.Oddzwonimy

Opublikowano

Spróbuje Tego Sam Go Używam

 

PC Woj i Sura

To jest ukryta treść, proszę

 

PC 2 Szaman i Ninia

To jest ukryta treść, proszę

 

Aha Polecam Ściągnąć PC i PC2 Bo Czasami Gdy Nie Ma Tych 2 Pliczków To Nie Chce Działać Ale To Radko

 

 

Na Przeklej.pl Wystarczy Sie Zarejestrować za darmo i masz duzą prędkość pobierania Możesz Dać + Mój Upload

Opublikowano

radze Ci ściągnąć ze strony kamera to wszystko podać link

 

Dobrze podam:

 

Strona główna kamermoda:

To jest ukryta treść, proszę

DMGhack + 1 hit killer

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Edit:UU...2 kurczę ale moje lepsze :P no nic i tak licze na +

sygnaturab.jpg

 

 

 

 

Pomogłem Ci - Daj Plusa.

Moje Tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/223501-co-nie-co-o-grze/
Opublikowano

UP@

 

Ale ten 1 hit killer działa na pieśći czy na bronie bo wolałbym na bronie bo z pieśći to lipa :P

Rozdaje Plusy ! Wyślij SMS o treści ,,Chcę Plusa'' na numer ,,8257''.Koszt SMS to 10000PLN z groszami.Oddzwonimy

Opublikowano

DawajPlus Mój Na Broń Ale Tylko Na Priv ;/ Na PL To Bicie Z konia x3 i dmg w zależności od skilla np taka chmurka dochodzi do x13 i więcej , wir miecza tak po 6-7 razy wali

Opublikowano

Ok jak na bronie to dzięki :P Zaraz ściągne bo formata robiłem :P

 

Lecą dla was +'iki cały limit : )

Rozdaje Plusy ! Wyślij SMS o treści ,,Chcę Plusa'' na numer ,,8257''.Koszt SMS to 10000PLN z groszami.Oddzwonimy

Opublikowano

ale gdy nazwa piku to dmg_hack_by_piczek czyli dmg hack :P

 

Edit@ Aha i czy te 2 piki PC i PC2 trzeba do folderu pack wypakwoać?

Rozdaje Plusy ! Wyślij SMS o treści ,,Chcę Plusa'' na numer ,,8257''.Koszt SMS to 10000PLN z groszami.Oddzwonimy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...