Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Żeby Znikły Misje Xd


Supercola123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Sporo osób nie wie ,że można zrobić tak żeby znikły misje :) Więc do dzieła :

Jak zrobić ,żeby znikły misje :

1. Macie przed sobą pełno misij xD

2. Naciskacie Ctrl + Q ( Przytrzymujecie Ctrl i klikacie Q )

3. I misji nie ma !!!!

4. I tak musicie je robić ale za to naciśniecie to nie macie zaśmieconego pulpitu ^^

 

I pare bonusów !! ^^

 

Jak założyć postać :

1. Logujecie się na konto

2. Klikacie Stwórz

3. Wybieracie królestwo polecam niebieskich ( Jino )

4. Wybieracie teraz postać to już wasza sprawa jaką wybierzecie :)

5. Wybraliście postać ? Teraz w polu ''Nazwa'' wpisujecie jaki chcecie mieć nick.

6 . Wybieracie płeć i Wygląd postaci pod polem ''Nazwa''

7. Naciskacie Utwórz i klikacie ''Start' :) Od teraz Witajcie w świecie metina2 !!!!!!!

 

Jak włączyć eq ( ekwipunek ) :

1. Logujecie się na postać

2. Na dole po prawej macie taką skrzynie i na nią klikacie

3. Jeśli nie widzisz skrzyni naciśnij litere '' I ''

4. i oto macie otwarte eq ( ekwipunek )

 

Jak rozdawać punkty Statusu :

Co 25% postaci będziecie mieli do rozdania punkty statusu postaci :)

Więc :

1. Klikacie C

2. Macie WIT , INT , SIŁ , ZR .

3. Do woja dodajecie Wit i sił , Do Ninja Wit i Zr , Do sury BM Int i Wit , Do szamana w INT jak do buffka , Sura Wp ( chyba w siłe i INT nie wiem dokładnie )

4.Wszystko pisałem z swojego doświadczenia :)

 

Wszystko pisałem SAM !!! Jak możecie dajcie plusy + :)

Daj + jak możesz :) To nic nie kosztuje :)

Wejdź na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :) Nakarmisz głodne dziecko , a to nic nie kosztuje :)

Opublikowano

WoW. Ale Zajebisty Bonus. O Misjach Ci W Co Grają Chyba Wiedzą Jak Trza Zrobic Zeby znikł Misje.

Nie Oceniam. -.-

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Koleś co ty z dachu spadłeś ???

To nawet największy newbie wie.

Jak zaczyna się grę to pisze taki napis POMOC (wooow).I tam się klika. Wszystko pisze, wszystkie skróty klawiszowe itp.

Kto jest tak niedorozwinięty, żeby tego nie wiedzieć ...

Ludzie opanujcie się robicie tuty dla przedszkolaków !

[Pewnie zaraz banda neo mnie zminusuje ;)]

fiiilm.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...