Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]2010Yes Wyłączony :| Wiecie Coś Na Ten Temat ?


garnexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie wiecie coś na temat wyłaczenia 2010yes ? Konserwacja czy cos w tym stylu bo niechciałbym zeby wylaczyli ten server poniewaz 2 dni temu zrobiłem tam hwanga i chciałbym się nim jeszcze pobawić Peace pozdrawiam wszystkich graczy ;)

 

Refresh ;)

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

ziomek, czytaj strone serwera...

 

更新日期

 

2010年10月11

 

Pewnie znow zmienili IP , zaraz sciagne to 53mb i zrobie spolszczenie ;]

 

z 30min poczekaj

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

tylko musisz chwile poczekac bo 180mb musze sciagnac a sciaga sie transferem 120kb/s...

 

a powinno 500+

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

To ty ojciec z YouTube ;D ? Nic sie nie dzieje moge poczekać :) Tylko troche mi szkoda bo chciałem sobie dzisiaj pograc a caly dzien pilnuje mpc i youtub`a :)

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

To ty ojciec z YouTube ;D ? Nic sie nie dzieje moge poczekać :) Tylko troche mi szkoda bo chciałem sobie dzisiaj pograc a caly dzien pilnuje mpc i youtub`a :)

 

 

ja tez cały czas czówam i nic :D

[center][img=http://pangeayt2.pl/sygn/pangea_baner_3_4.png][/center]

Opublikowano

lipa... serwer off narazie .

 

moze jutro wlacza to wam napisze na pw albo w tym temacie spol

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

My się tu stresujemy a chinczyki pewnie robią zwykła konserwację ;) Tak mi sie wydaje ponieważ na serverze są newsy zapowiedziane na pare dni naprzód ;) A po drógie gdyby chcieli teraz wyłączyć server na zawsze to stronkę tez by już wyłączyli ;D

 

Peace ;)

 

 

Btw: Dzieki za starania x070x dam ci + ;)

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

nie...

 

oni znow zmienili IP...

 

masz na stronie z downloadem ,

 

更新日期

 

2010年10月11

 

Po przetlumaczeniu:

 

Zaktualizowano

 

11 października 2010

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

napisalem... że GM zmienil adres IP serwera . zrobil to po raz trzeci.

 

tutaj masz mojego posta :

http://www.mpcforum.pl/topic/205139-tutorialcnnew-private-server-new-2010yes/page__st__20

 

Więc teraz pewnie znow zmieniło sie IP bo launcher/patcher zostal zaaktualizowany 11.10.2010 r...

 

teraz rozumiesz ? :P

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

czyli przez to twoje nowe spolszczenie bedzie mozna wejsc jak włączą server?

 

Edit jak będziesz wiedział jak właczą to daj znać ;)

 

Refresh ;)

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

jak masz dobrego neta to sciagnij clienta ze strony i launchera ktory ma 22mb.

 

http://www.2010yes.net/down.html

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Ehh ... mam dobrego neta 8mb a sciag sie ok 3dni ;D to jest nie do ogarniecia ten transfer z chin ;D

 

Tzn ze juz nigdy na nim nie zagram ?

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

sciagaj przez bitcometa ... mi jak leci normalnie ze strony to cisnie 20-30 kb/s a jak przez bitcometa 100/200++

 

p.s : mam neta 5mb/s; pp

 

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/BitComet.html

 

skan: z instalekk

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Mam bit cometa ;) dobry pomysł ale jak sciagnąc to z bita jesli niema tam pliku torrent ? (tzn. tego co trzeba otworzyc zeby sie sciagalo )

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

ja mam automatycznie , na mozilli ze sie mnie pyta czy chce normalnie sciagnac czy przez "niego"

 

tu masz linka . http://u.115.com/file/t280d5a1e1

 

wchodzisz w niego przez przegladarke dajesz ostatni punkt 备份下载 . potem kopiujesz adres tej stronki i wklejasz do bitcometa

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

wklej sobie to do bitcometa :

 

http://bak.hot11.115cdn.com/pickdown/c7f5e7dc3a887e152c02dcf99abc50ce4cb4add8/M00/00/56/d5NqpkyO_hUAAAAAKMlvHHyjg9M0140639/%E9%9B%84%E5%8E%BF%E9%BE%99%E9%A9%B9%E5%AE%A2%E6%88%B7%E7%AB%AF.rar?file=%E9%9B%84%E5%8E%BF%E9%BE%99%E9%A9%B9%E5%AE%A2%E6%88%B7%E7%AB%AF.rar&key1=4cb491b8&key2=38372e3230372e39342e313335

 

OPcja "nowy adres"

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

omg ;/ sciaga sie 31kb/s niewiem co jest kurwa grane tylko to mi sie tak wolo sciaga ;/ A mozzilla juz zainstalowana ;D przyda sie kiedys ;)

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...