Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już od ok. 2 tygodni szukam na necie działającego db bota. Próbowałem wszystkiego wersji 0.8 która rzekomo działa wersji 1.1 , 1.3 bez powodzenia. Zawsze mam wyłączone gg wszystkie itemki 11 dg i im w depo i caly czas nie czyta postaci o*ukriec można. Niby jak nie dziala ci 1.3 to zalecane jest przejście na 0.8 ale tam k*rwa to samo. Nie wiem jak ale kilak razy czytało mi postać a robiłem to samo. Próbowałem wszystkiego szukałem na yt na tureckich stronach na epv*ers i prawie zawsze z pojedynczymi wyjątkami bot nie czytał postaci. Mam win 7 64 i na xp nie miałem takiego problemu ale niestety nie mam możliwości zainstalowania. No ale do rzeczy ...

 

Prosiłbym od kogoś sprawdzonego bota który dziala w 100% na win 7 64 bit. Nie piszcie plz że coś źle robie bo przez 4 weekendy proboje rozkminić tego db bota.

proszę o pomoc ...

Opublikowano

Nie ma cracked db-bota na win 7 ( chyba że 1.3A działa )

Sam już k*rwa nie wiem czy działa czy nie bo raz mi 0.8 od duszka działało a raz nie tak samo było z 1.3 a raz działał a raz nie z tym że te "razy" kiedy działało zdarzało się niezwykle rzadko

Chodziarz po wczytaniu chara na bocie wszystko działało i miałem 0% problemów.

Jedynym moim problemem jest niewczytywanie chara

Opublikowano

a co ma win 7 do tego ja mam 7 32bit i 64 i na obydwu działa bot bez żadnych problemów.

W takim razie prosił bym cie abyś dał mi link do twojego bota i napisal po krotce jak go odpalasz .

Sry ze takie noobskie prosby ale probowqalem juz wszystkiego i chce wiedziec dobrze co mam zrobic zeby mi bot zadzizalal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...