Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jakie Bronie Z Czego Sie Robi Yt2Game


cielok1992

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że już to było ale wiele tutków miało błędy i postanowiłem napisać nowy.

 

Bronie na 95lv:

1.Niebian z Miecza Lat maga

2.Dzwon Śmierci z Dzwona na 55lv

3.Słońce z Ostrza Zbawienia

4.Strumyki z Żebrowych Noży

Bronie na 99

1.Diabeł z Niebiana

2.Pogromca z Słońca

3.Dzwon Hibiskusowy z Dzwona Śmierci

3.Sztylety Dla ninja z Strumyków

 

 

 

Proszę o +

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Opublikowano

Napisałem ze inne tutki maja dużo błedow wiec postanowilem napisac nowy;/ a ten tut co podales ma sporo bledow

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Opublikowano

proponuje - dla tego pana tut niechetnie zrobiony sztykety dla ninji z strumykow omg ale jakie ? na ghwww robi sie zeberka a potem podwójne pelno bledow niechetnie napisane

Opublikowano

Proponuje dokladnie czytac opis napisalem ze to do serwera Yt2Game a nie do ghwww... a nie ma na spolszczeniu Broni dla ninji na 99 i nie da sie jej dokladnie przetlumaczyc...STOP NEO!

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Opublikowano

A o ile sie Załozymy ze nie? Gram na Yt2game pol roku robilem diably pogro i hibki po 30 razy juz:) wiec pozwol ze ja lepiej wiem:) jesli dalej myslisz ze z broni na 85 zapraszam na strrone www.yt2game.com przetlumacz sobie na translator tam jest wszystko opisane:)

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Opublikowano

Nie wiem jak sie nazywaja bo nie ma ich na kamerze ale robi sie sztylety one sa pokazane na Yt2game.com... Na kamerza wygladaja tak ze ninja ma tylko 1 sztylet w rece:)) moze ci sie serwery pomylily:)

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Opublikowano

cielok no to po co są bronie na 85? ;D w dodatku robi sie je zwojem boga smoków za 100 B + iles B

hehehasg.png

Sygna by SilverWolf avek by CreatiVe1

 

Nie bądź pokemon daj - to tylko 3 sek.twojego życia :)

Opublikowano

jak po co?!Wtf?! Bronie były te początkowo jak serwer jeszcze nie był w miarę rozwinięty na te bronie trzeba zwój i podajże 30b:) dalej z nich się nic nie robi:) jak ci sie nudzi to zapraszam translator i http://yt2game.com/hd.html poczytaj:)

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Opublikowano

Dziękuje bardzo:)... jestem nowy na mpc ale Yt2game troche mam juz oblatane:)

Pomogłem? Daj + :)

 

 

 

 

 

 

 

Ściągnijcie mi te 10% xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...