Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla Tych Którzy Nie Wieżą "Dowód"


DELFINOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezu .. widzę że mamusie większości Hajterów nie przegląda histori, przykład Up Ortografia na 2 i pół naga laseczka w Avatarze ( tak dobrze mówie ?) ,albo taki error .. Noob Skamieniolus Nobus El Wkurwiorus Kto normalny robi tyle wykrzykników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze tylko jedynek pomiędzy nimi braknie

 

 

 

 

 

Edit chodzi mi oczywiscie o ErroR. I LEE22

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Zdejmij troszkę % z warna Bardzo Proszę!

Opublikowano

WQ PAINCIE wszystko można

SERWER KRONOS

W obojętnie jakich sprawach prosze o PW...

xAdReNaLiNax 39lvl ON

ZAJEDWABISTA 40lvl OFF

KolesGIT 43lvl ON

Chmureczka 56lvl OFF

 

To ja i moje DMG:)

Opublikowano

jest tylko jeden woj z 96 lvl : tomwryyy na monku ...

 

nastepnym razem jak bedziesz dawal ss to w m1 na srodku miasta z widocznym serwerem

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

A ja powiem (napisze) tak - przestań dodawać te głupie SSy tylko zacznij pisać tuty jak wspominałeś ...

I play on s23 and s15 pozdro dla ludzi grających na Kronosie i Eteorze!!

Opublikowano

Fotomontaż ;) Jeszcze nie takie rzeczy się robiło :P

A skoro tak twierdzisz że jesteś w top'ce to dawaj ss nicku na tle rybaka B)

I odsłoń serwerek :P a edytować serverinfo to umiem umiem ;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@Up ma racje.... wystarczy że ma kamermoda to z edytuje plik server info i sobie może każdy serv ustawić :D

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

Opublikowano

Jestem neutralna.

Połowa wierzy, połowa nie wierzy .

Z pewnością uwierzyłabym gdyby nie było na tym ss 95lv, a na tamtym 96.

Coś tu nie halo.

 

Może wstaw ss gdzie widać sklepiki i kawałek czatu?

Opublikowano

Pisałem Ci w innych tematach abys zrobił ss z widoczną monetą.. Zaraz zaloguje sie na jakiegos priva dam nick delfino i zrobie screena i powiem, że wkręcasz i to ja jestem prawdziwy delfino. hail ^.-

Opublikowano

A ja powiem (napisze) tak - przestań dodawać te głupie SSy tylko zacznij pisać tuty jak wspominałeś ...

 

Dokładnie.

 

 

Masz warna za spam i close. 

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...