Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla Tych Którzy Nie Wieżą "Dowód"


DELFINOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie widac serwera...

 

ja sobie moge dac 255lvl,zmienic clienta i tez powiem ze to PL

 

Pokaz nazwe serwera to uwierze . i w m1 a nie na jakims zadupiu

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

@x2UP

Co ty pierdolisz DELFINOOO jest top 19 na monastyrze!

Najpierw sprawdź dokładnie a potem się wypowiadaj!

buusaga.jpg

Opublikowano

Nawet nie ma cię w rankingu. Przeszukałem wszystkie serwery. Priv, też tak potrafię :)

Fail ;) Zobacz sobie drugą stronę rankingu s1.. Masz jak byk:

http://img72.imageshack.us/img72/3946/beztytuukdx.png

I nie pisać mi więcej, że priv...

@top: nawet nawet lvl, ile miesięcy go wbijałeś? :D

1280314365-U1.png

Opublikowano

to jest metin2pl :>

 

 

prosze ss macie jak nie wierzycie

 

Metin2PL Ranking 19 wszystkie klasy DELFINOOO

 

delfinooo.jpg

 

edit@

 

widze z up tez dodal ss :D

Jeżeli uważasz że Ylayron to dziecko które zatrzymało się umysłowo w wieku 5 lat wklej to na swoją sygnaturę.

Opublikowano

Jeju. Co za fake. Gadalem z gosciem Delfino bo gram na monku i co? On nic o tym nie wie. Zdziwił sie chlop ;)

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

niech pokaze ss serwera w m1 tam gdzie sa sklepiki... wtedy uwierze

 

haha edit@

 

http://www.mpcforum.pl/topic/219763-delfinooo-sposob-na-zarobek/page__p__1490949#entry1490949

 

 

a na tym ss ma 96 lvl ...

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Jeju. Co za fake. Gadalem z gosciem Delfino bo gram na monku i co? On nic o tym nie wie. Zdziwił sie chlop ;)

 

 

ty ze wszystkimi gadales i wszedzie grasz :>

ogarnij sie chlopie to jest on i tyle :>

Jeżeli uważasz że Ylayron to dziecko które zatrzymało się umysłowo w wieku 5 lat wklej to na swoją sygnaturę.

Opublikowano

@UP zobacz moj filmik w galerii w mediach pozniej cos powiedz ;)

Po 2 to nie on. Pic na wode fotomontaż :)

Po 3. Robi was w jajo nawet na filmiku pod koniec widac ze cheat engine

Po 4 Jestescie tak latwowierni ze szok :x

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

albo on jest taki pro ze ma 3 postacie . jedna 95 , druga 96 a trzecia 75+. albo to fake.

ale raczej to drugie...

 

http://www.mpcforum.pl/topic/219850-ssstalka-dla-sury-9/page__p__1491620#entry1491620

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/219763-delfinooo-sposob-na-zarobek/page__p__1490949#entry1490949

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Bujasz w huj, pokazywałeś screana w temacie innym jak masz 96 lv. A teraz lvl ci spadł?

 

Nie piszcie, że zazdroszczę, ale widziałem inny temat nt. jego zarobku i miał w nim screana z 96 lv, a jedna osoba sprawdzała i zobaczyła, że w rankingu jest Delfin jakiś, ale z 95 -.-

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

No zal was moze wbil!!!!!!!!!!!!

Woj 63 Lv serwer.24 ON

Woj 54 lv serwer.24 ON załatwiam eq

Woj 55 lv serwer.25ON

 

errorlx.png

 

Zbieram + daj ile możesz!!!!!!!!!!!!

 

 

JP:masz wyjebane:)

 

 

Pomoglem daj+

Opublikowano

Spoko.Zazdrościcie mu i tyle.

Woj 63 Lv serwer.24 ON

Woj 54 lv serwer.24 ON załatwiam eq

Woj 55 lv serwer.25ON

 

errorlx.png

 

Zbieram + daj ile możesz!!!!!!!!!!!!

 

 

JP:masz wyjebane:)

 

 

Pomoglem daj+

Opublikowano

Error.@

 

ale mialby 3 postacie na jednym serwerze ?... on leci w kulki

 

i jeszcze rejestracja wczoraj

 

bo dostalby bana za multiaccount

 

chyba ze ma na innych serweach

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Najpierw pierwszy fail - filmik z 1 levelem z eq robionym w CE potem drugi fail - zdjęcie z 96 levelem , a teraz screen bez nazwy servera , kawałku chata czy czegokolwiek innego potwierdzającego prawdziwość screena , a i tak znajduje się grupa osób , które mu wierzą... Na miejscu DELFINOOO odszedłbym z tego forum zamiast dalej robi z siebie pajaca :)

Opublikowano

Po co te zbędne komentarze - nie lepiej poczekać aż wrzuci ss z pokazaną nazwą serva ?

I play on s23 and s15 pozdro dla ludzi grających na Kronosie i Eteorze!!

Opublikowano

delfinooo.jpg

Powodzenia będziesz miał szczęście jak jakiś dzieciak nie zrobi aukcji na allegro i wstawi tego screna wtedy banik murowny :)

 

ps lepiej usuń ss

Zbieram -/1

Opublikowano

Mnie tam to Wali co piszecie na temat że nie jestem Delfin.

Wiecie :) każdy myśli co innego :)

Ale mam dosyć pokazywania wam tym że jestem Delfinek.

A co do 96 levela.

Posiadam Kolegów nie tak jak niektórzy i mają u mnie zaufanie. :)

96 Jest nie mój :)

tylko Kumpla :)

White_Mage_Signature_by_Faroreswind159.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...