Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki Konkursu - Polowanie Na Użytkowników!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Chwila emocji za nami. Pierwszą osobą, która zamieściła screena z odpowiednią ilością użytkowników jest

Ctrev

 

Mimo, że jego screen nie był pełny tj :

http://img685.imageshack.us/img685/1811/mpcforum.png

 

zawiera wszelkie niezbędne informacje do zweryfikowania, że jest realny i prawdziwy.

Praca DualCorePL zostala odrzucona z wiadomych względów :

http://axem.az.pl/screenshooter/uploads/7ijhkyqcpupzsjv.png

 

Gratulujemy!

Opublikowano

No gratuluję, ale wcześniej miały być także statystyki ...

Więc dla mnie nikt nie wygrał

Wygrywa konkurs osoba, która pierwsza umiesci screena z iloscia użytkowników. Screen byl wystarczajacy do weryfikacji, więc nie powinieneś mieć pretensji, tylko przyjąć porażkę z honorem :)

Opublikowano

gz konkursu który nie miał regulaminu ^_^

 

z tego co wiem to ss miał być cały ;o

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Przyjąć porażkę na klatę i wracać do działów ;).

 

Gratuluję zwycięzcy. Niezły refleks ;)

Opublikowano

@UP Post też miał być nowy, a nie edytowany ;p

 

Dobra skończmy ta farsę musimy się pogodzić z tym że to nie my, a ktoś inny, a nie beczeć ;p

 

no nic trudno porażka...

 

i tak mi na tym goldzie nie zależało xD

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

A DualCore'a zbanujemy? ;f

 

Wybaczcie, tak się zrymowało :<

 

i tak mi nie wiele brakuje do bana ;/

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

gratuluję, może w następnym wezmę udział ( w co wątpię ... )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...