Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Fishbota Działającego


Kross

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Babel Fish czekaj daje ci upada zara tylko wrzuce

 

- Bot wybiera przynęty w kolejności:

[ulist=disc]Małe rybki (jeżeli są dostępne)

Robaki

Papka[/ulist]

- Bot ubija ryby, ma również opcję otwierania małż

- Bot nie zakłada przynęty, jeżeli wędka została wyciągnięta przed pojawieniem się chmurki.

- Bot wskrzesza postać po PK

- Bot potrafi automatycznie zalogować się po DC

 

Licze na plusiki jak cos do tego pisz na pw odpowiem jak najszybciej :P

 

http://uploading.com/files/df391c8m/babelfish%2Bfixed.rar/

Opublikowano

Prosze o link do tematu lub daj tez skana jesli dajesz od siebie i instrukcje ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png[media]

Opublikowano

fish bot musi dzilajac na astrala inne serwy mnie nie interesuja mnie

sil nie mam wez poszukaj google czekaj zara dam skana jak na tacy omg

 

/edit on dziala na privy lecz jezli chcesz by po kickaniu ladowal sie to niestety tylko na pl sa -.-

Opublikowano

BabelFish to nasz autorski Fishbot. Potrafi zabijać ryby, wskrzeszać postać po PK a nawet ponownie połączyć nas z serwerem po DC. Bot działa prawidłowo w rozdzielczości 800*600. Gra musi być uruchomiona w oknie.

 

 

Spis opóźnień wędek.

+1 ----> 2850

+2 ----> 2800

+3 ----> 2750

+4 ----> 2650

+5 ----> 2600 lub 2900

+6 ----> 2650

+7 ----> 2650

+8 ----> 2600

+9 ----> 2600

http://uploading.com/files/df391c8m/babelfish%2Bfixed.rar/

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3f9688c5446a34ff994f3cdce89789ca96d55d2b57fcfbbc3215eb77c26f6d09-1270559953

3/40 ale to normal na hacki - nie chcesz nie pobieraj powiem ci tylko ze to z elitepvpers wiec nic szkodnego kazdy z tego forum ma

Opublikowano

hmm...poszukuje na PL tefo Fb i najlepiej zeby na astralu dzilal ^^

no pobierz wez tam gdzie masz wybor servera wykasuj nick logi ntez i daj start^^ dzialac bedzie dziala ci i na privy na pl i na chinole i na urkainskie i nie che mi sie pisac :)

 

przypominam ze musisz meic tryb mode w opcjach dany

Opublikowano

najlepiej zeby dzialal i nie bylo zadnych problemow z nim bo kurwicy mozna dostac

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png[media]

Opublikowano

to bylem ja =.= potrzebuje fisha zeby dzialal na astralu chce jakos zarobic oO

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png[media]

Opublikowano

OMG czy Ty jakiś nie dojebany jesteś mi chodzi mi o FB NA PL A NIE PRIVA =.='

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png[media]

Opublikowano

Aktualnie działający Fishbot na PL'u:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/209941-fb-by-erpel/

 

Instrukcja obsługi:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/213693-obsluga-fb-od-erpel/

 

Uważam, że zostało wszystko wyjaśnione, w razie pytań proszę kierować się na PW. Zamykam wątek, aby uniknąć niepotrzebnego spamu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...