Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Em2 Nie Działa Nawed Z Najnowszymi Witaminkami!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam taki problem więc od jakiegoś tygodnia co zaczął przycinać metek i się wyłączać nie chce mi działać EM2 :( Po prostu mam spatchowanego i storrentowanego metina2 na maxa i nic . Loguje się na EM2 z swojego konta ,klikam uruchom grę i wybieram metin2client.bin i niby widzę okno metina2 ale mnie zacina i po chwili wyłącza metka2 :( Dzisiaj po 2 w nocy wyszły witaminki temat : http://www.mpcforum.pl/topic/219067-dl-spolszczony-easymetin2-0121760-z-dwoma-witaminkami-zapraszam/ , więc ściągnąłem najpierw 3 wersje czysty EM2 ale nadal było to samo więc później ściągnąłem 2 wersje i to samo wywala .. 1 wersji już nie ściągałem ,bo i tak pewnie to samo... Więc się was pytam dlaczego??!! Normalnie jest Spatchowany , Storrentowany metin2!!! Proszę o odpowiedź w nagrodę 5 + lub - i jedno 5 :) Pozdrawiam :)

Daj + jak możesz :) To nic nie kosztuje :)

Wejdź na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :) Nakarmisz głodne dziecko , a to nic nie kosztuje :)

Opublikowano

1.Usuń wszystkie metiny/em2 co masz na kompie.

2.Zainstaluj metina storrentuj/spatchuj go.

3.Wyłącz z menadżera zadań metin2.bin bodajże - plik torrenta.

4.Sciągnij 2 werjse

z tego tematu

5. Zainstaluj ściągniętego EM2.

6.Odpal i tyle :D

Powinno działać, jeśli tak daj +

Opublikowano

A jak niby robię ? Przeciesz to jest to samo... W 2 wersij jest razem EM ten sam ,a i tak nie odpala ...

Daj + jak możesz :) To nic nie kosztuje :)

Wejdź na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :) Nakarmisz głodne dziecko , a to nic nie kosztuje :)

Opublikowano

Dokładnie tez mam ten problem i nie wiem o co biega ;/.

Wczoraj normalnie jeszcze bociłem, a dziś chciałem włączyć i JEDNA WIELKA DUŻA DU*A :(

 

 

@EDIT:

 

TAK DZIAŁA !!:D Zrobiłem tak jak wyżej mówił uzytkownik wszystko odinstalowałem i zainstalowałem, i zainstalowałem tego 1 moda od andrzeja z wszystkim i śmiga :))))))

 

Dzięki Wielkie

Opublikowano

Wszelkie pytania/prośby/problemy na temat bota EasyMetin2 kierujemy tylko i wyłącznie w temacie podanym niżej.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/208758-wszystkie-expboty-oraz-obejscia-informacje-i-pytania-zwiazane-z-expbotem/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...