Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Candylongju - Jaką Postacia Grać Najlepie Głosujcie


>Przemas<

Jaka Najlepsza Postać na CandyLongiu Ktora przyjemnie sie gra i sie nie nudzi   

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Glosujcie

    • Wojownik Body
      13
    • Wojownik Mental
      5
    • Sura Wp
      19
    • Sura Bm
      7
    • Ninja Dagger
      20
    • Ninja Archer
      1
    • Szaman Smok
      6
    • Szaman Healer
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Body. Grałem jeszcze na csyt2. na wysokim lvl-u kosa w pvp i daje radę w expie :)

oczywiście za tego posta dostanę z 3 - bo jakieś neo się na mnie uwzięło :(

Opublikowano

Ja polecam sure bm - w pvp wymiata, a w expie też jest dobry robisz ochrone na P i w Atlantydzie praktycznie mobki Cię smyrają.. :D

18706.png<3

14098768.jpg

 

 

Poprosze +

:D

Opublikowano

Jak na takie serwy to ja bym wziął szamana mało kto ma na niego absa

Mam potrafi ktoś zmienic język na PL w cliencie candylongju?

sygnature.png

Opublikowano

dlaczego niemoge konta zrobić na candylingju plz odpiszcie , ;/

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

Ninja Dagger / Bodziak ;]

PRZEMOC nie jest OZNAKĄ SIŁY ale SŁABOŚCI - Bł.Ks.Popiełuszko

 

Wiesz co :-) : Nie obchodzi mnie to czy dasz -/+ - to jest beznadziejna zabawa wasza ... lepiej wejdz na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka ;]

kisloo.jpg

Za co Kurwa ten WARN ?!

Opublikowano

Caly czas prowadzi NINJA DAGGER

sura Wp na 2 miejscu

wojo body na 3 miejscu

szaman smok na 4 miejscu

wojo mental i sura Bm na 5 miejscu

szaman healer na 6 miejscu

Ninja archer na 7 miejscu

JAK POMOGŁEM NIE CZAJ SIĘ TYLKO DAJ PLUSIKA !!! xD

Opublikowano

Ja gram mentalem ale dostałem bana, więc gram na 2 koncie

 

Jakby ktoś chciał, żebym mu zrobił konto na candy niech mi pisze na PW:

Id, hasło, kod usunięcia postaci i e-mail

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Polecam ci sure wp i szamana smok.

@Edit Proszę o usunięcie mojego posta.

Nie w tym temacie napisałem.

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...