Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Jaką Klasą Lubicie Grać?


Gawol

Jaką klasą lubicie grać?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? klas? lubicie gra??

    • Engineer
      6
    • Medic
      36
    • Sniper
      14
    • Assault
      21
    • HeavyTrooper
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja najczęściej gram medykiem lecz assultem też lubię grać, a czasami nawet sobie sniperem zagram jak trzeba pomóc drużynie.

Jeśli pomogłem daj 5 lub +. Jeśli nie nic nie dawaj.

Opublikowano

Był taki temat wcześniej, ale co do klasy postaci to gram medic i sniperem jak mam psg :>

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

Assaultem ze względu (jak dla mnie) na najlepsze bronie w całej grze :)

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я­̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ­ے Przypal i Podaj Dalej ;]

 

Dołączona grafika

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę DAJE ILE + SIĘ DA CODZIENNIE ZA KONTO W WR KOREAN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...