Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial] Jak Poprawnie Zainstalować Najnowszego Bota W Wersji 0.1.2.1759 .


broneq00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

:D

Jeszcze w tym dziale za długo nie przebywam, ale widzę, iż wiele osób ma nadal problemy z zainstalowaniem lub działaniem bota , wiec daję Wam tego tuta :P

Jesli mod zadecyduje , ze nie potrzebny to niech zamknie i usunie :P

A wiec zaczynamy ^^

1.)

Pobieramy najnowszego Metina 2 PL z 2010 roku z oficjalnej strony :

DOWNLOAD :

http://metin2.pl/main/download

2.)

Instalujemy go na dowolnej partycji i torrentujemy . Gdy proces torrentowania zakończy sie pojawi sie po raz pierwszy okno metka.

Wyłączamy go [ czyli tym samym zamykamy proces metin2.bin ].

Teraz zamykamy proces torrenta.

3.)

Usuwamy folder hshield oraz plik metin2client.bin i pobieramy tą paczkę [ z nowy folderem i plikiem metin2client.bin ] :

DOWNLOAD :

http://hotfile.com/dl/73955377/df5521e/hshield_dzialajacy.rar.html

[code

]SKAN :[/code]

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=05fb2c57b1170ca4e853cb44c2c3e10819ae2b283607eb23b6801f5747ace4e7-1286287010

upload i skan by robo15

Po pobraniu wklejamy zawartość do folderu z naszym Metinem 2 PL

3.)

Pobieramy EasyMetin2 w wersji 0.1.2.1759 :

DOWNLOAD :

http://www.przeklej.pl/plik/easymetin2-0-1-2-1759-pl-rar-0021nn9c81dc

SKAN:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=e9bb19d800f143048a61128b7b3e622511825f3cdf626142172b7c869c9bdb23-1286464914

Skan wykrył trojana, ale to przez plik uptade.exe , który pobiera aktualizacje do EM2 :

SKAN [uptade.exe] :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ea6182ce312a102bd889886e4cc3ea80afdda00c16b06c09d2cea90874872a40-1286465137

To pliki od andrzejta17, ja dałem nowy upload , wiec nie wiem dlaczego tyle tych smieci :P

4.)

Teraz odpalamy juz naszego EM2 , wykrywamy położenie pliku metin2client.bin i bot powinien juz sie normalnie odpalić 

Dodatkowe pliki i informacje :

Mamy działającego bota , jednak chcemy mieć DMG  Nic łatwiejszego ... ściagnij te pliki [ DMG x 6 i zainstaluj w głównym folderze metka ] :

DOWNLOAD :

http://hotfile.com/dl/73767617/64bf431/DMG_Hack_x6_setup.exe.html

SKAN:

wiadomo dlaczego nie ma ... plik ma prawie 130mb 

Dobra mamy DMG, ale chcemy autologowanie , a przecież nie mamy autologowania 

Nic prostszego...

Ściągamy pliki niedawno stworzone przez naszego pro usera : KaMeR1337 

DOWNLOAD:

http://www.speedyshare.com/files/23606597/logininfo.rar

SKAN:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=37fc9633da44a48fcb64f694afe95ee517447ce72e63d80de17525f1d800ab95-1280601445

Wklejamy do folderu z metinem , edytujemy i odpowiednio wypełniamy.

więcej info w temacie :

http://www.mpcforum.pl/topic/185089-downloadautomatyczne-logowanie/page__p__1237860#entry1237860

TERAZ MOŻEMY CIESZYĆ SIĘ W 100% DZIALAJACYM BOTEM Z DMG I AUTOLOGOWANIEM NA METINE2 PL :)

Mam nadzieję,że sie to komus przyda :D Troche zbierania plików było :P

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niestety nie dziala na nowej wersij em2

DMG x6 ;/

 

Ps:

 

BEz kamer moda tez dziala autologowanie ; )

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

JA mam zwyklego em2 + zwykly client i autologowanie dziala wystarczy w EM2 Wcisnac taka WTYCZKE: )(zeby sie swiecila)

 

ee a co mam zrobic zeby dziala x6 Dmg?

 

Moze musze miec tego patcha 4.6 ?

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

mowie ci ze do poprawnego dzialania bota nie potrzeba zadnych patchow :) Wystarczy storrentowany client i pliki ktore podalem u siebie tu w temacie ze zmienionym hshieldem i metin2client.bin :)

 

@ a z ta wtyczka nie dzialalo to kamer stworzyl nowe pliik z autologowaniem i tez dzialaja , wiec sobie gram spokojnie ;p

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

A no tak pomylilo mi sie nie patch 4.6 tylko te pliki od robo zaraz zobacze czy dziala i dam edita; )

 

Ps: Mogłbys troche ogarnac poranik bo nic nie widac ; )

Jakies kolorki zeby wiedziec gdzie jest kolejny link ;d

 

łap +

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

patch 4.6 teraz wszystko psuje, poniewaz po jego zainstalowaniu wyskakuje blad ze aktualizacja bota moze rozwiazac problem chociaz posiadamy najnowszego bota :P A mod od kamera powoduje blad typu : Bot dziala tylko na metin2 pl i tez go nie wolno instalowac :)

 

@up ja tam wszystko widze :D przeciesz wszystko jest ladnie enterami oddzielone :P z reszta all w code fajnie wyglada i gosci moze wiecej sie u ans zarejestruje , bo np nie beda potrafili zainstalowac :D

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

Ehh wkleilem te pliczkin i jakis "Detect memory modify" HSHIELD ;/ Ja mam Win Vista

 

Pomozesz : )

 

 

@Up

 

TAK NA WSZYISTKICH DZIALA :D

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Nie dziala ;/

Wyskakuje blad Hack_shield

start_service_error(errorcode=204)

gdy naciskam uruchom gre ;/

Co na to poradzic ? mam windows 7 32 bit

Opublikowano

up a usuwasz folder hsshield i plik metin2client.bin i podmieniasz za stare ? :D Ale juz na koncu po spatchowaniu storrentowaniu itp. ? I na pewno nie wgrywacie zadnych patchow ? 4.3 , 4.6 czy cos tego typu ? :P

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

Nie usuwam tylko podmieniam

 

Ps: Trzeba tez podmienic metin2client.bin ?

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Najpierw zainstalowalem i storenntowalem najnowszego metina. Potem usunolem folder hshield i plik metin2client.bin i wrzucilem te z paczki. Potem zainstalowalem tego easymetina podanego wyzej, wlaczylem i dupa ten blad

Opublikowano

Mi działa z tego tut'a

http://www.mpcforum.pl/topic/218787-downeasy-metin2-by-adrian989-11/page__gopid__1483440#entry1483440

Zainstalować metina spatchować i storentować uruchomić ponownie kompa wkleić pliki em2 i grać.

Mi chodzi bez zarzutu.

<a href="http://www.loaded-cheats.com/" title="Combat Arms Hack">Combat arms cheats</a>

Opublikowano

@2xup tak trzeba usunac caly folder i plik metin2client.bin a nastepnie wkleic nowy oraz nowy folder hshiled ... nie wolno odpalac metka pla !!! nigdy ! Jedynie przez bota ;p I w bocie robcie swoje konto ^^ A i pamietajcie zeby wylaczac procesy metin.bin oraz torrenta w odpowiednim momencie ^^

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

No nie dziala;/

 

Hack shield Detect_MEMORY_MODIFy

 

Zrobilem wszystko jak napisales...

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

No nie dziala;/

 

Hack shield Detect_MEMORY_MODIFy

 

Zrobilem wszystko jak napisales...

 

Zrób wszystko od początku bo pewnie porobiłes tam wiele komplikacji :) I nie zapomnij. Foler HS usuwaj a nie podmieniaj :) To jest częsty błąd! I nie zapomnij wyłaczyc metin2.bin w procesach (dla nieogarniętych [ALT+CTRL+DELETE] zakładka procesy...wyszukujesz tam metin2.bin i wyłączasz :) ).

Pomogłem ?? Wiesz co robić :)

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

@2xup mógłbym upnąc , ale troche dlugo bedzie sie wysylac :D troche bardzo bardzo dlugo :D

 

@edit moj folder metka wazy teraz 817 mega po spakowaniu mozez 600 xD to zanim ja to wrzuce to uhuu ale sie postaram xDDD

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

Czytajcie ze zrozumieniem ... wiem, ze moja czysta polszczyzna moze was zadziwiac, ale musicie sie przywyczaić :D

 

@nie wiem co skomplikowanego jest w tym poradniku -.^ zawsze musicie o czyms zapomniec ... usuncie all metki all pliki z nim zwiazane all boty hacki itp i zrobcie od nowa ...

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...