Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Już Dostało Bana Za Em2 Lub Dmg ?


pemos22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe ja na s24 45 lvl ban perm nick : Axetiv

 

s25 syriusz 49 lvl prawie 50 ban perm nick : YouRi

 

Teraz jade trzecim sura :D Ale cos mi sie bot zrypal i nie chce dzialac na win7 64 bit -.- a wczesniej dzialal xD

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

@up

Jeśli mówisz prawde to tam naprawde musi być jaki keylogger w tym em2 gdy bierzemy żeby zapamiętał hasło. Pewnie tylko te najlepsze konta hakują dla siebie a reszte zostawiają narazie żeby zgarnąć na wysokim lvl'u.

<p>zakaz umieszczania linków zewnętrznych</p>

 

Opublikowano

gralem na innym serwie ale na tym samym koncie 6 levlem na mh ban na 20 lat na astralu to konto mialo 39 levelik konik 11 levelik rib +6 sr 9

smiertelke +7 bojowa +7 zelak +6 ebo +6 buty na 1 level +6 naszyjnik na 1 level z pz 1k hp ;p

Opublikowano

Ja używałem EM2 na 3 kontach. Najpierw oczywiście trzeba było je wybocić do 30 żeby fishbocika postawić więc przez te 3x30lvle ani jednego bana nie dostałem patrząc na to, że bociłem jakieś 2 miechy temu..

Opublikowano

ja dostalem tylko 2 razy bana z 10 przypadkow a to dlatego ze mnie nooby nagrali na youtube i wyslali do gma 0.o a tak to dalej smigam ... nie pzestane bocic bo inaczej nie potrafie grac

Opublikowano

Dostalem bana na 3 konta 68lvl sura wp prawie skile g full pro eq+9 + buff 75 ninja 79 i 400kk kasy a moj kuzyn 68lvl wp full eq+9 +buff 76 i bm 74

Opublikowano

Zbanowane w całej karierze mojego bocenia ;) :

 

5xWoj 30 + 3xWoj 45lvl

1xNinja 56 :( + 1xNinja 1lvl < niewiem za co :>

 

Żyją :

 

Dużo tego jest ^^

 

 

Za co i na ile ?

 

Bocenie + 20lat

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Wiesz ten temat jest bez sensu xD Każdy może sobie wymyślić lvl :D

 

Ja np:

-99lvl Ban perm

-91 Ban perm

-2lvl ban perm

-99lvl ban perm

 

ja gralam na em2 i 1hitkiler by me na pl

oto postacie na kturych byl bot z hackiem

sura 67lvlv

woj 55lv

ninia 68lv

ninia 43lv

wojo 32lv

szaman 76(zbanowany)

ninia 44lv (zbanowana)

Sorki panowie,ale:

-Privy sie nie licza,

-Nie ma em2 na privy

 

Kolego lexox,kup slownik, lub idz do drugiej klasy podstawówki, bo aż w oczy zle sie robi:p

 

A co do Tematu:

71Body Nick:Adamizero (perm)

72 Mental Nick:StalowyWoj(perm)

Niby mieli na mnie dowody na haxy,sellanie yang itp.

Nie przejmuje się,gdyż dowiedzialem sie o banie i sellem eq i konta na allegro:]

Zgarlem 150zl gostek pogral se tydzien i ban ;d

Polecam ten sposob xD

@serwer 16-Serwandes:](chyba najlepszy,ale i tak gram na Deimosie teraz ;d)

65994253024037513199.png
Opublikowano

gralem na sh najpierw i nic pozniej EM2 i tylko woj metal 35 boja mialem robic tego dnia jak mnie zbanowali:(((

[

Opublikowano

niestety i dotarło to do mnie:

Ban.....na stałe....

 

KolesGlT serwer kronos 46lvl

 

ZAJEDWABISTA 40lvl

 

Chmureczka 49lvl

SERWER KRONOS

W obojętnie jakich sprawach prosze o PW...

xAdReNaLiNax 39lvl ON

ZAJEDWABISTA 40lvl OFF

KolesGIT 43lvl ON

Chmureczka 56lvl OFF

 

To ja i moje DMG:)

Opublikowano

2xup trzeba bylo powiedziec ze laga miaŁAŚ ;p

 

No tak, tylko, że mi bot normalnie łowił, a w czasie laga raczej bym tego nie robiła :D Ale co tam, nawet się cieszę, że wtedy dostałam bana, teraz mam o wiele lepszą postać ;p

Blablabla.

 

Pomogłam? Chętnie przyjmę +.

Lubię rozdawać +'siaki ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...