Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Coś Na Temat Polskich Privów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż chciałbym trochę napisać o polskich prywatnych serwerach metin2 ;)

Chodzi mi o to że Prawie każdy polski priv jest taki sam, czyli :

1.Bardzo podobni handlarze

2.Zawsze Hardy, jeden nie Pvpersyt2, fajny no hamachi , 4fun od niego się uczcie ^^

3.Żeby tylko zarobić ;p (Nie chodzi mi o hwangi w is, np. wiem trzeba z czegoś utrzymać ale chodzi o to że nakupią neosy i serwer off ;P)

I teraz taka prośba do was jeżeli chcecie założyć swój prywatny serwer metin2

ZRÓBCIE COŚ NOWEGO, CAŁKIEM INNYCH HANDLARZY, FAJNE RATY I NOWE , MOOBY , BRONIE , MAPY !!!

Oczywiście mogą być hardy, co to za metin jak odrazu 99lvl na start ;P

Osobiście preferuje Hard servery ale co jak zawsze to samo -.-

Zaskoczcie nas w jakiś sposób !!!

Czy nie zauważyliście że jak jest nowy prywatny Niemiecki serwer(np. Imetin), to albo zmienione wszystkie mapy albo M1, nowe bronie jakieś fajne misje itp.

Czemu my musimy być tymi gorszymi ?

Mi najbardziej z polskich hardów podoba się Ahrimania, ponieważ każda nowa misja, fajny klient xD

Podsumowując, PRZESTAŃCIE ROBIĆ BADZIEWNYCH SERWÓW NA JEDNYCH PLIKACH SERWEROWYCH !!!

 

 

Pozdrawiam Lancer ;)

 

P.S. Wiem nie którzy będą tutaj spamować żebym założył swój serwer, ale mam za słabego kompa, za słabe łącze i do tego muszę chodzić do szkoły :/

Mieszkam na wsi, i to właśnie też uniemożliwia mi założenie własnego serwa.

A nie zależy mi na + lub - jak sie podoba + jak nie - , krótko ;)

:[

Opublikowano

No miejmy taką nadzieję ;)

Może w końcu będzie można pograć, na całkiem odmiennym serwerze od innych -.-

 

P.S. Też właśnie czekam na jego start, i zobaczymy czy mile zaskoczeni będziemy czy może na odwrót :D

:[

Opublikowano

EasyMetinek, nie rozumiem twojej wypowiedzi.

Po 1. po co ci 25 tysi o.O

Po 2. Pisałem że nie musi być 4fun tylko hard ja pierd**** czytajcie ze zrozumieniem -.-'

:[

Opublikowano

Każdy robi to, co chce, według własnych spostrzeżeń, własnego widzimisię.

I przytoczę cytat:

Jak jesteś taki mądry, to sam coś zrób

Nvm. Myślisz, że coś da to, że tu piszesz? Ludzie z natury nie lubią się wysilać, są leniwi, a gdy chcą już coś zrobić to robią to według własnego uznania, by właśnie im się podobało.

W dodatku teraz jest 'kryzys'.

Szukaj aż znajdziesz coś, co Cię zadowoli.

 

Kiedyś ludzie aż tak wybredni nie byli...

 

 

Close.

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...