Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie Mogę Się Połączyć


darkweider

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to tak chciał bym was prosić o pomoc otóż chodzi mi o to że mam router

To jest ukryta treść, proszę

 

coś takiego i w tym problem gdy chcę się połączyć z serwerem czy jak to się nazywa z grą czy tam roomem pisze mi że ,,Nie mogę się połączyć, błąd łączenia" << coś w tym stylu po angielsku

już raz napisałem taki temat ale widzę że było usuwanie tematów na forum i już nie ma :) PS: i dobrze :) i do tematu o co chodzi z tym bo jak chcę się połączyć to nie da rady a chciał bym na 2 kompy lecieć

w combata i nie wiem co zrobić, jeszcze wam dam kilka informacji :) hymmm... to żeby nie było spamu to z modemem mi działa normalnie da rade połączyć i jak na metku są ch to przy wszystkich ch piszą ... ale da radę się połączyć bo wracając do starego tematu takie dzieci mówiły mi ,,reinstal windowsa" << do tych co tak pisali to ,,i na ch*j nabijacie posty ? jak i tak to by nić nie dało :)"

hymm kilka info jeszcze

 

win: xp, na 2 kompie 7

net : 1.3mb/s z neti przez łącze tpsa

połączenie kompa z routerem : kabel sieciowy

firewall: Ashampoo FireWall <<< nie wiem ale może to coś z tym jest :)

 

dane kompa chyba nie bd potrzebne

 

i ps dla tych dzieci co bd chciały idiotyczne posty pisać :) : każdy post ,,reinstal windowsa, reinstal combata, włącz i wyłącz combata" bd natychmiast zgłaszany ( reportowany) po napisaniu takiego spamu :)

to jeszcze tam raz dziękuję i jak się gdzieś pomyliłem to sory za błędy :)

Opublikowano

@topic

 

A dobrze skonfigurowałeś router? <_<

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Ale wszelkie takie pytania kieruj do linku wyżej.

 

@edit

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Na pogaduszkach znalazłem taki temat, może ci się przyda. :P

 

znaczy nie wiem czy poprawnie bo działa i myślałem że juz nie trzeba nic robić

 

najlepiej jak byś podał jakiś link do konfiguracji pod mój typ routera a jak nie chce ci się to sam poszukam

ale i tak za starania masz + :) thx jak byś coś jeszcze wiedział to pisz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...