Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Minitut] Nie Działał Ch1, Dziala Ch1


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dzis spostrzegłem pewną rzecz

Otóż, po wgraniu patcha 4.5 od andrzeja nie moglem zalogowac sie na ch1 (postac byla w v1, wywalalo mnie na koncu ladowania)

Następnie podmienilem plik metin2client.bin na inny plik

Link do downloadu:

 

Klik

 

Skan

 

Sorki ze na virusscan.jotti.org ale virustotal nie chcal mi sie wlaczyć

 

Mam nadzieję ze i wam bedzie to dzialało

My name is Hacker

Opublikowano

Nie działa ;) Brak obsługi dla tej wersji gry ... Ja teraz jestem ninją w v1 i nie mogę się zalogować na żadne ch na serwerze gromo. Chujnia z tego easy metina jak nie wiem ;/ Andrzej spierdolił robotę. (ale teraz będzie minusów)

 

Do nupków którzy zaraz zminusują.

 

Nie ja nie umiem tego zrobić, ale jak coś robię to robię w miarę najlepiej jak mogę albo zostawiam to do czasu aż dam radę.

 

Najlepiej jechać na Easy z oryginalnej strony bo ten do dupy nie podobny.

Opublikowano

hmm

nie wiem czemu ci nie dziala

ja to robilem tak:

zainstalowalem metina z 2010roku, instalke mam jeszcze z przed hack shielda (ta instalka jest z 18 marca 2010)

spatchowalem i storrentowalem

potem zainstalowalem patcha 4.5 i zaznaczylem opcje "zainstaluj z modyfikacjami"

podmienilem pliki metin2client.bin i dziala :P

zadnych komunikotow nie mialem

My name is Hacker

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...