Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Co Zrobić Gdy Wywala Na Danej Mapie/Danym Ch.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Po wgraniu Patcha 4.4 lub 4.5 nie możecie wejść do gry lub na daną mapę?

Jeżeli ten problem dotyczy Ciebie, to czytaj!

 

Krótkie info: Do ExpBota od Andrzeja potrzeba odpowiedniej wersji metin2client.bin. W patchu jest właśnie odpowiednia wersja.

Wersja ta jakoś "dziwnie" działa i nie łączy z wszystkimi mapami oraz chanelami.

Zamieszczam tutaj wersję stabilną pliku metin2client, jednak na niej nie działa Multihack oraz EasyMetin2 (DMG działa w porządku).

Można posiadać oczywiście pliki metin2client.bin te na ExpBota oraz te do przechodzenia na poszczególne mapy.

 

1. Pobieramy:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

2. Wrzucamy to do katalogu z Metinem.

3. Możemy grać przez metin2client1.bat

 

Można zauważyć, że jest tutaj metin2client1.bat oraz metin2client1.bin - przez co można zachować metin2client.bin potrzebne do ExpBota.

Dzięki temu można odpalić swoje konta na ExpBocie tam, gdzie się nie zwieszają i wyłączają, a na metin2client1.bin można przejść w odpowiednie miejsce.

 

Oczywiście na waszym metin2client (nie mylić z metin2client1) można normalnie używać hacków i innych!

 

Na tym metin2client1.bin działa Kamer Mod!

 

Więc możecie używać Move Speed (bo na Atack Speed kicka xD )!

Opublikowano

Albo wystarczy zaktualizować metina i zainstalować paytcha z dodatkiem kamermoda (opcja w instalatorze) i wszystko śmiga jak należy (z lista serwerów) ale ma się przynajmniej wszystkie bajerki

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

@andrzejt17

Właśnie nie. xD

Na Syriuszu nie działa np. pustynia na Ch3 i Ch4.

Dolina na Ch3 i Ch4 tak samo, więc wiesz...

Tak samo teraz Świątynia i DT mi nie działa na Ch2.

 

Więc to może się przydać niektórym. :D

Opublikowano

@andrzejt17

Właśnie nie. xD

Na Syriuszu nie działa np. pustynia na Ch3 i Ch4.

Dolina na Ch3 i Ch4 tak samo, więc wiesz...

Tak samo teraz Świątynia i DT mi nie działa na Ch2.

 

Więc to może się przydać niektórym. :D

Przecież wspomniałęm o liście.

 

Proste: Albo masz all kanały (z wyjąkiem 25) i nie masz mh co pięknie daje owoce albo odwrotnie.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

a czy jak zainstaluje tak żeby ch działało, to mogę grać na kamermodzie ?

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

Opublikowano

@hP2396

Tak, KamerMod będzie działał tak samo jak z patchem.

Można będzie na nim używać move speed (bo przy atack speed kicka xD ).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...