Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Książka na Święta :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wymyśliłem sobie że korzystając z okazji wolności od szkoły będę czytał przez ten czas książkę :D

No i tu już 1szy problem. Nie wiem jaką wybrać.

Co mnie interesuje:

*Wojna atomowa ;p

*Post apokaliptyczny świat.

Itepe.

 

Jeśli nie znacie takiej książki to podawajcie wasze ulubione tytuły.

Pozdrawiam

 

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

"Jestem Legendą" fajna książka :]] (film zresztą też)

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano
"Jestem Legendą" fajna książka :]] (film zresztą też)

 

No ta książka jest fajna

@TOPIC

Wez se przeczytaj ,,Kung Fu Panda" xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Eragon , parodie to barry troter (jakos tak) a z wojennych to mein kampf niestety musisz czytac w PDF. bo ksiazka jest zakazana xD

@Blue-Berry

heh caly ty xD koles chce pomocy a ty mu glowe o sciane xD

Moje piekne warny :D

Yoooj Ostrzeżony Dec 22 2008, 10:47 AM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Pozostawie bez komentarza.

Yoooj Ostrzeżony Dec 22 2008, 10:46 AM

Odjęto z poziomu ostrzeżenia

.

Lord Makin Ostrzeżony Dec 20 2008, 08:29 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Obraźliwa sygnatura. Gdy tekst zniknie, ściągne ostrzeżenie

Lord Makin Ostrzeżony Dec 20 2008, 08:28 PM

Odjęto z poziomu ostrzeżenia

Miejsce na warna

Yoooj Ostrzeżony Dec 5 2008, 10:53 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Za co? za PW od tego Pana cytuje:

''TY KURWA JAKIS PIERDONIETY JESTES !!!!!!!!!!!!!! WARN ZA ,,NIEPOPRAWNA NAZWE" POJEBANY JAKIS CWEL JEDEN WEZ MNIE JUZ LEPIEJ ZBANOJ CIOTO JEDNA ;/ PIERDOL SIE SUKO JEBANA , KURWA JUZ DETOX BYL LEPSZY''

Ostrzeżony Nov 30 2008, 05:15 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Niedpowiednia nazwa Tematu.

Mlody Ostrzeżony Sep 26 2008, 08:47 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

spam.

Seldek Ostrzeżony Feb 15 2008, 09:58 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Brak scanu Pliku.

Detox Ostrzeżony Feb 15 2008, 06:54 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

spam.

 

heh duzo tego

Opublikowano

Ja rodzicom rok temu, pod choinke kupiłem kamasutre, ucieszyli sie.

Wrzuć.se! - zachęcam do dyskusji na temat mojej stronki do uploadowania obrazków przez ich bezpośrednie wklejanie na stronę!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...