Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbieram Grupe Ludzi Na Priv : Zelios


Kaiho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to moglbym pograc, i jesli wszystko pojdzie im zgodnie z planem - zagram x p

Nick: Jeszcze sie zastanowie

Build: To blader zapewne, lub bow int.

Opublikowano

zielak123

Jesli bedzie euro to wypas :D

Nazwa gildi BrazZzerS

 

china bow cold/light/fire

euro wizz/cler albo warior/cler lub tez rogue/cler :]

 

 

Odrazu na wstepie powiem ci koles ze zgapisz moja nazwe ktora ja zgapilem z porno site wiec wykaz sie troche pomyslowoscia wlasnego rozumu i wymysl cos innego ( jak cos guild na ZSZC Water ja glowny zalozyciel )

 

 

@ Temat

 

Jak bedzie euro wbijam na 100% :) chaina juz all 105 FF wiec nuda by byla co narazie na zszc tez malo raczej isro euro ;d

Jak beda euro postacie po beta testach dajcie znac :) i jak juz jak z statami i ostatecznym statusem servera

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Euro ...^^?.

 

Tak jak koledzy powyżej że żywot serwera skończy się po pół roku - roku ...

Niestety jeszcze Euro o.O nie ma takiej opcji i uważam że po Betach będzie closed i to tyle...

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

Jednym slowem wielkie gowno z tego bedzie.

nie wiem jaka jest przyczyna przeniesienia testow ale tak jak ace mowi ze jak im sie dysk zjaral i nie zrobili kopi zapasowej to juz naprawde jest idiotyzm i 100% fake w tym.

Poprostu tak jak bylo kiedys tutaj i na epvp.

wielkie 'otwarcie' beta z czego przenosili z daty na date po czym forum zostalo zamkniete.

i tego 10 pazdziernika czy tam ktoregos znowu cos napisza ze maja problemy z hostingiem albo cos takiego...

Opublikowano

Poczekajcie z opiniami do otwarcia BETA testów..

A nie juz zkazujecie ten serw na Fiask..

A może im sie uda.. tego nie wiecie.. i sie nie dowiecie..

Możecie sobie tylko GDYBAĆ..

Opublikowano

@xcoom

Zgadzam się z Tobą w 100%

Jeżeli przeniosą znów otwarcie beta testów to możecie sobie pomaaarzyć o nowym prywatnym serwerze na ten czas.

Słyszałem też, że przesuneli beta bo expa uznali że exp x5 jest za mały i będzie x10, no to co tydzień będą expa zmieniać? -.-

Opublikowano

xcoom ty sie tak nie podniecaj bo Sse taki boski serwer niby a tez wam padł

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

@Up

 

Ty to masz podejście, sse nie padło tak o, nie mamy kasy na kupno i utrzymanie dedyka,a nasz sponsor, który servera sponsorował się wycofał. Dziwisz się dlaczego padł? Jak wy nic nie dotujecie to teraz macie.

A tak poza tym, mi i tak robimy swoje, ciągle robimy tego clienta i te dodatkowe rzeczy.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Ace a propo ile to kosztuje ogólen bo jak by sie rozwijalo to moze bym cos podzialal w te strony

 

 

@topic

 

e tam mi wisi dla mnie moze startowac albo nie ale i tak 80% euro by biegalo raczej wiec troche bez sensu pozatym beta testy odbywaja sie bez euro co wywnioskowalem wiec co oni pier**** ze chca zrobic jak nawet beta testow z nimi nie zrobia krecenie w lbach

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

xcoom ty sie tak nie podniecaj bo Sse taki boski serwer niby a tez wam padł

a czym ja sie tu ku_wa podniecam?

stwierdzam fakty.

zobaczymy czy bedziesz cwany na nowym cliencie...

Opublikowano

Co do servera To tak jak 2 lata temu przekladali date tak i teraz beda i jednym slowem to jedno wielkie fake.

Twierdza ze euro bedzie ? to dlaczego na beta testach nie bedzie ? a po drugie to jest tylko piero..lenie ze bedzie euro po to abyscie wy zaczeli grac i czekali na to euro a ono i tak nie wejdzie (O ile wogole server ruszy)

 

Co do postu Ace

Ty to masz podejście, sse nie padło tak o, nie mamy kasy na kupno i utrzymanie dedyka,a nasz sponsor, który servera sponsorował się wycofał. Dziwisz się dlaczego padł? Jak wy nic nie dotujecie to teraz macie.

A tak poza tym, mi i tak robimy swoje, ciągle robimy tego clienta i te dodatkowe rzeczy.

 

A pomyslales moze kto chce dawac kase na cos co moze nie wypalic ?

Czy biznesmen inwestuje na gieldzie w cos co moze dzis jutro po jutrze pasc ? raczej nie

A po kolejne to juz chyba Paxa problem ze nie ma kasy na server.No sory ale wystawil server sciagal kase za avki itd nieliczni kupowali a teraz mowi ze nie ma na server ?

Czyli jednym slowem to ci co zaiwestowali w te avki itd sa stratni bo wydali kase na cos co padlo bo na server nie ma

To co wy mysleliscie ze kazdy bedzie wam wplacal kase bo chce grac ? Jest ZSZC i sa inne versje SRO wiec kazdemu to latalo czy padnie czy nie

A do tego kto wystawia server aby ludzie na nim grali jak jest tak strasznie zbugowany i nudny

I dlaczego do wszystkich piszesz ciagle zobaczymy jak wyjdzie nowy client "Wszyscy bedziecie chcieli grac"

Dobrze ale kiedy ten client wyjdzie i czy wogole wyjdzie tego nam nie udowodnicie bo gadka jest juz od dluzszego czasu a z tego co widzialem na weszej stronie to duzo w nim nie ma narazie rozumiem to ze oczywiscie to nie trwa dzien dwa czy 3 miesiace ale po co juz mowic bedzie nowy client bedzie to a client jeszcze nawet nie jest w przedbiegach tak samo z serverem jest nowy priv to tamo tak ale ten SSE priv wyglada jak siedem nieszczesci Totalnie nic tam nie ma a wy jeszcze chcieliscie kase za to zgarniac aby oplacic Dedyka no chyba to jakis zart mial byc ? I co wy teraz straszycie ludzi tym ze nie dawaliscie Donate to server padl ? To Paxa interes aby oplacal server nie wazne czy bedzie mial donate czy nie jak mu sie to nie podoba no to przepraszam ale wtedy kasy nie zarobi na tym sererze bo nikt nie bedzie w byle co dawal kasy takiego priva moze polowa ludzi zrobic na Emu i jest identycznie tak samo a jak nie tak samo to bardzo podobnie.

Wiec przestancie pierdoczyc o tym ze wyjdzie nowy client itd tylko go robcie i wtedy tym wszystkich ktorzy nie wiezyli w SSE (Naprzyklad ja) pokazecie ze zrobiliscie

I nie dziwcie sie ze sponsor sie wycofal szczeze mowiac to ja sie dziwie ze wogole mieliscie sponsora na cos takiego.

Bo im wiecej gadacie o tym swoim SSE i nowym cliencie tym bardziej mnie to smieszy bo zachwalanie czegos czego narazie nie ma jest smieszne.To na tyle mojej wypowiedzi dziekuje za przeczytanie pozdrawiam

Opublikowano

@Up ty jesteś śmieszny, twoja interpunkcja albo bledy ortograficzne tym bardziej.

Sam pewnie gówno zrobiłeś a czepiasz się innych. Tyle co miałem do powiedzenia.

 

Niech sobie robia serwery zasrane, posrane czy osikane może kiedys im cos wyjdzie z Eu ...

 

pax odwalil i tak dobrą robotę bo to nie jest serwer postawiony przykładowo jak zszc to jest wogle inny typ ale co ci dużo mówić.

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Co do servera To tak jak 2 lata temu przekladali date tak i teraz beda i jednym slowem to jedno wielkie fake.

Twierdza ze euro bedzie ? to dlaczego na beta testach nie bedzie ? a po drugie to jest tylko piero..lenie ze bedzie euro po to abyscie wy zaczeli grac i czekali na to euro a ono i tak nie wejdzie (O ile wogole server ruszy)

 

Co do postu Ace

 

 

A pomyslales moze kto chce dawac kase na cos co moze nie wypalic ?

Czy biznesmen inwestuje na gieldzie w cos co moze dzis jutro po jutrze pasc ? raczej nie

A po kolejne to juz chyba Paxa problem ze nie ma kasy na server.No sory ale wystawil server sciagal kase za avki itd nieliczni kupowali a teraz mowi ze nie ma na server ?

Czyli jednym slowem to ci co zaiwestowali w te avki itd sa stratni bo wydali kase na cos co padlo bo na server nie ma

To co wy mysleliscie ze kazdy bedzie wam wplacal kase bo chce grac ? Jest ZSZC i sa inne versje SRO wiec kazdemu to latalo czy padnie czy nie

A do tego kto wystawia server aby ludzie na nim grali jak jest tak strasznie zbugowany i nudny

I dlaczego do wszystkich piszesz ciagle zobaczymy jak wyjdzie nowy client "Wszyscy bedziecie chcieli grac"

Dobrze ale kiedy ten client wyjdzie i czy wogole wyjdzie tego nam nie udowodnicie bo gadka jest juz od dluzszego czasu a z tego co widzialem na weszej stronie to duzo w nim nie ma narazie rozumiem to ze oczywiscie to nie trwa dzien dwa czy 3 miesiace ale po co juz mowic bedzie nowy client bedzie to a client jeszcze nawet nie jest w przedbiegach tak samo z serverem jest nowy priv to tamo tak ale ten SSE priv wyglada jak siedem nieszczesci Totalnie nic tam nie ma a wy jeszcze chcieliscie kase za to zgarniac aby oplacic Dedyka no chyba to jakis zart mial byc ? I co wy teraz straszycie ludzi tym ze nie dawaliscie Donate to server padl ? To Paxa interes aby oplacal server nie wazne czy bedzie mial donate czy nie jak mu sie to nie podoba no to przepraszam ale wtedy kasy nie zarobi na tym sererze bo nikt nie bedzie w byle co dawal kasy takiego priva moze polowa ludzi zrobic na Emu i jest identycznie tak samo a jak nie tak samo to bardzo podobnie.

Wiec przestancie pierdoczyc o tym ze wyjdzie nowy client itd tylko go robcie i wtedy tym wszystkich ktorzy nie wiezyli w SSE (Naprzyklad ja) pokazecie ze zrobiliscie

I nie dziwcie sie ze sponsor sie wycofal szczeze mowiac to ja sie dziwie ze wogole mieliscie sponsora na cos takiego.

Bo im wiecej gadacie o tym swoim SSE i nowym cliencie tym bardziej mnie to smieszy bo zachwalanie czegos czego narazie nie ma jest smieszne.To na tyle mojej wypowiedzi dziekuje za przeczytanie pozdrawiam

 

Rozwaliłeś mnie tym, że my gadamy tylko -.-. Chłopie nie wierzysz to nie twoja sprawa. My robimy swoje i tak, myślisz, że zlikwidowanie crashow jest takie łatwe ? Najpierw trzeba znaleźć przyczynę crasha, potem pax naprawia. Takie wasze "zszc" czy "swsro" non stop ma crashe, a admini mówią, że wyeliminują je. TO JEST TYLKO TAKA GADKA, oni z tymi plikami nic nie mogą zrobić. Zszc i swsro mają TAKIE SAME pliki, tylko mogą edytować clienta, czyli pk2 oraz database, reszty już nie mogą ruszyć.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Co do servera To tak jak 2 lata temu przekladali date tak i teraz beda i jednym slowem to jedno wielkie fake.Twierdza ze euro bedzie ? to dlaczego na beta testach nie bedzie ? a po drugie to jest tylko piero..lenie ze bedzie euro po to abyscie wy zaczeli grac i czekali na to euro a ono i tak nie wejdzie (O ile wogole server ruszy)Co do postu AceA pomyslales moze kto chce dawac kase na cos co moze nie wypalic ?Czy biznesmen inwestuje na gieldzie w cos co moze dzis jutro po jutrze pasc ? raczej nie A po kolejne to juz chyba Paxa problem ze nie ma kasy na server.No sory ale wystawil server sciagal kase za avki itd nieliczni kupowali a teraz mowi ze nie ma na server ?Czyli jednym slowem to ci co zaiwestowali w te avki itd sa stratni bo wydali kase na cos co padlo bo na server nie maTo co wy mysleliscie ze kazdy bedzie wam wplacal kase bo chce grac ? Jest ZSZC i sa inne versje SRO wiec kazdemu to latalo czy padnie czy nie A do tego kto wystawia server aby ludzie na nim grali jak jest tak strasznie zbugowany i nudnyI dlaczego do wszystkich piszesz ciagle zobaczymy jak wyjdzie nowy client "Wszyscy bedziecie chcieli grac"Dobrze ale kiedy ten client wyjdzie i czy wogole wyjdzie tego nam nie udowodnicie bo gadka jest juz od dluzszego czasu a z tego co widzialem na weszej stronie to duzo w nim nie ma narazie rozumiem to ze oczywiscie to nie trwa dzien dwa czy 3 miesiace ale po co juz mowic bedzie nowy client bedzie to a client jeszcze nawet nie jest w przedbiegach tak samo z serverem jest nowy priv to tamo tak ale ten SSE priv wyglada jak siedem nieszczesci Totalnie nic tam nie ma a wy jeszcze chcieliscie kase za to zgarniac aby oplacic Dedyka no chyba to jakis zart mial byc ? I co wy teraz straszycie ludzi tym ze nie dawaliscie Donate to server padl ? To Paxa interes aby oplacal server nie wazne czy bedzie mial donate czy nie jak mu sie to nie podoba no to przepraszam ale wtedy kasy nie zarobi na tym sererze bo nikt nie bedzie w byle co dawal kasy takiego priva moze polowa ludzi zrobic na Emu i jest identycznie tak samo a jak nie tak samo to bardzo podobnie.Wiec przestancie pierdoczyc o tym ze wyjdzie nowy client itd tylko go robcie i wtedy tym wszystkich ktorzy nie wiezyli w SSE (Naprzyklad ja) pokazecie ze zrobiliscie I nie dziwcie sie ze sponsor sie wycofal szczeze mowiac to ja sie dziwie ze wogole mieliscie sponsora na cos takiego.Bo im wiecej gadacie o tym swoim SSE i nowym cliencie tym bardziej mnie to smieszy bo zachwalanie czegos czego narazie nie ma jest smieszne.To na tyle mojej wypowiedzi dziekuje za przeczytanie pozdrawiam

Śmieszny to ty jesteś :) A wiesz czemu ?

Bo sam byś czegoś nie zrobił a gadasz na kogoś że jego caly trud i wysiłek to jedno wielkie gówno.

A każdy może zrobić priv na emu. A to tylko i wyłącznie zasługa Pax,a.

A jak mówisz że serwer zbugowany to zrób sam lepszy i nam go zaprezentuj.

Chętnie bym zobaczył twój projekt.A nie zobacze go ponieważ ty tylko potrafisz dużo gadać.

A co do tych ZSZC i innych to tak jak Pax pisał oni nie mają własnych plików tylko ciągną pieniądze za cudzą pracę.

Tak jak już kolega wyżej pisał Pax wykonał kawał dobrej roboty.I nawet gdyby to już by był koniec projektu SSE to Pax i tak dużo wprowadził do historii Prywatnych Serwerów.

Ponieważ gdyby nie jego ciężka praca dziś nawet nie był byś w stanie zrobić własnego serwera aby sie pobawić i zobaczyć jak to jest być Gm,em.

A więc skończ swoje głupie gadanie na temat SSE bo sam byś nie był w stanie wykonać chociaż 1/4 roboty jaką wykonał team SSE :)

A więc możemy życzyć im tylko powodzenia w dalszej pracy :) Pozdrowienia dla całej ekipy SSE.

Tyle odemnie.

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Ja nie napisalem ze SSE to bedzie gowno

Chodzi mi o to iz narazie jest to gowno masa bugow i nic wiecej

Druga sprawa czy ja napisalem ze chce postaci server i ze sie na tym znam ? wiec po co piszecie ze sam bym lepszego nie zrobil ? ok nie zrobil bym bo nie znam sie na tym ale nawet gdybym sie znal to po co mial bym wypuszczac server (Tak jak Pax) ktory jest tak zabugowany i potem pisac ze server padl bo nikt nie dawal donate.

Pax chce postaci server tak jak kazdy inny priv dla kasy.

Co do ZSZC to jest taki sam syf jak inne privy predzej czy pozniej padnie

No i racja ze ZSZC zarabia na cudzym wysilku no ale jak widac to im wychodzi a paxowi NARAZIE nie !

Ace ale taka prawda narazie nic wiecej oprocz gadki o tym ze bedzie new client nie slyszalem...

Ciagle zachwalacie ten server ok rozumiem to iz robi go Polak ale no bez przesady zjechaliscie mnie o moja wypowiedz na temat servera jak by Pax byl bogiem to jest dosc smieszne

Kazdy ma swoje zdanie na temat tego servera.Tylko dziwi mnie dlaczego Ace ciagle pisze ze server padl ze wzgledu dla tego ze nie dawaliscie donate ja w tym nic dziwnego nie widze bo nieliczny chcieli dawac kase w server ktory nie wyglada na to aby mial jakas przyszlosc (Jesli sie myle i zobacze na wlasne oczy wycofam te slowa)

Pierwszy raz spodkalem sie z czyms takim ze server jest w oplakanym stanie a Team wola od nich donate za itemy itd.

Takie jest moje zdanie na temat servera i jesli chcie to jezdzijcie po mnie . Ja swojego zdania nie zmienie do czasu kiedy nie zobacze na wlasne oczy nowego clienta i poprawionych bugow.

Opublikowano

Pisząc że SSE to gówno nie szanujesz czyjejś pracy.

A napisałem żebyś sam postawił serwer ponieważ żucasz tu sie ze serwer ma pełno bugów i takie tam.

To sam postaw lepszy i wtedy oceniaj ten.Szkoda mi czasu na ciebie

Pozdrawiam

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Prawde mowiac pierwszy blad to bylo stawianie serwa w wersji alfa/beta, bylo poprostu poczekac zrobic, i wypuscic gotowy produkt ew. zbugowany lekko i poprawiac to na bierzaco, wy nie wydalibyscie na serwer na avkach by nikt nie stracil. Robcie emu, a jak skonczycie to mozecie wypuscic z kontami za 10zl/sztuka czy w inny sposob jakies dotacje napedzac, silkami np. Ale najpierw poprawcie to co musi byc poprawione, i zrobcie to co macie zamiar zrobic.

Opublikowano

Na ich stronie piszę, że serwer maja otworzyć o 16:00 GMT +0

 

http://zelos.abyssgames.eu/board/showthread.php?tid=741&pid=10072#pid10072

 

Tu jest jak się połączyć z serwerem.

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

To i ja sie dolacze Bow STR Fire/Light/Cold-dla snowa;]

Aa jesli euro to Xbow/cler

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Serwer nie działa a miał już śmigać wczoraj... dla mnie ten serwer to jeden brzydki żart.

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...