Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowyszy Kamermod Wywala Co Parę Minut Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co jest nie tak??

 

Zainstalowałem najnowszego Metka

- spatchowałem

- zainstalowałem najnowszego KamerModa (aktualizacja z 1.10.2010)

 

Wszystko ładnie bangla ale jest jedno ale, nie ważne czy się ruszam czy stoję w miejscu co jakiś czas mnie kicka (i to w miarę często, dosłownie co kilka minut)

 

Jeśli ktoś się spotkał z takim problem proszę o podpowiedz co zrobić.

Z góry podziękował za wszelką pomoc

 

Niech szmoc będzie z wami :)

Opublikowano

xxx

 

EDIT:

Fail. Pomyliłem temat z niedziałającym serwerem SORKI :<

 

EDIT2:

A tak w ogóle obczaj jak działa bez kamermoda. Pamiętaj, ze jak instalujesz KM to wyłączasz torrenta.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

ja teżmam to samo

 

 

Ogladnij to......

 

 

SERWER KRONOS

W obojętnie jakich sprawach prosze o PW...

xAdReNaLiNax 39lvl ON

ZAJEDWABISTA 40lvl OFF

KolesGIT 43lvl ON

Chmureczka 56lvl OFF

 

To ja i moje DMG:)

Opublikowano

Pościągałem wszystko na nowo:

 

Najnowsza instalka Metin2

-instaluje metina

-patchuje

-nie torrentuje

 

Najnowsza instalka KamerModa

-instaluje

 

Włączam -> bangla

 

2-4 minuty później -> kick i trzeba sie logować od nowa

 

Naprawdę to jest wkurzające. Brak pomysłów co jeszcze można zrobić innego.

 

NIKT WIĘCEJ NIE MA TAKIEGO PROBLEMU??? NIKT NIE WIE CO BY MOGŁO POMÓC???

Opublikowano

Sam mam ten sam problem i wiem jak to wkurza ale wydaje mi sie ze to jest cos z tym najnowszym patchem (z 5.10) to jest cos do hs wiec najprawdopodobniej kicka tych co graja na hackach

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

s15 woj mental 53lvl off

s22 woj body 62lvl+ on

Opublikowano

znalazłem rozwiązanie tego problemu przynajmniej po części, można używać dmg haka.

Do spathowanego już metina i storrentowanego wklejamy pliki z dmg hakiem następnie w katalogu głównym metina tworzymy nowy plik tekstowy w którym wpisujemy "metin2client.bin" dajemy zapisz jako np metin2obejście.bat i wszystkie pliki. Teraz nie wywala sprawdziłem na sobie.

Liczę na + :)

zimny_lech.jpg
Opublikowano

znalazłem rozwiązanie tego problemu przynajmniej po części, można używać dmg haka.

Do spathowanego już metina i storrentowanego wklejamy pliki z dmg hakiem następnie w katalogu głównym metina tworzymy nowy plik tekstowy w którym wpisujemy "metin2client.bin" dajemy zapisz jako np metin2obejście.bat i wszystkie pliki. Teraz nie wywala sprawdziłem na sobie.

Liczę na + :)

Wlasnie o to chodzi ze wywala bo ja zawsze gralem na obejsciu i mnie zaczelo wywalac po tym nowym patchu wiec przeszedlem na nowego moda od kamera i tez go*no z tego. Ale jak gramy na zwyklym metku bez zadnych hackow to dziala wiec proponuje przebolec i pograc bez dmga:D az to wszystko sie rozwiaze (oby szybko bo bez dmga lipnie sie mi w v2 expi:D).

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

s15 woj mental 53lvl off

s22 woj body 62lvl+ on

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...