Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Grac Dalej Po Kradzieży :). Wymagany 30Lvl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymagania:

30lvl

Wędka

Przynęty

Kilka godzin wolnego czasu :)

A więc. Idziemy do m1 ch2/ch4 i prosimy aby ktoś pożyczył nam 15 - 20k. Idziemy tam gdzie jest woda. Łowimy. Banał? No wiem. Ale trzeba znaleźć kogoś kto nie jest pokemonem społecznym i pomoże Ci i da ci te 15k :).

Powiedzmy że w 3 godziny wydropimy 3 małże. Teraz gdy nie ma tych cholernych botów ceny małży są drogie mw. 500 - 600k na moim serwerze :). 600k x 3 = 1,8kk tzn. fms+4 :). Mało? W kilka dni można zarobić 15 - 20kk :).

Ten sposób jest opłacalny właściwie dla 40 - 50lvli+, bo takiemu 30 lvlowi opłaca się grać od nowa :). Dalej: Kupujemy za zarobioną kase:

2-4 szt. kawałków klejnotów

fms+4

5kątną+5

Hełm na 21lvl +5

coś 500hp

Za te kawałki klejnotów robimy smoczą na +5 i wsadzamy kd defa+2. Jeśli mamy 150 - 200 defa idziemy na pustynie (njajlepiej miec bojowca) i expimy :) Z zarobionych ulepszaczy mamy po 500k dziennie a jak to nas nie zadowoli to możemy dalej łowić lub kopać rudy :) . Gdy już zrobimy boja/lub go mamy kupujemy już zbrojkę+6/7 tarcze +6/7 hełm+6/7 i bijemy metiny duszy. Najlepiej z podwójnym dropem. Sposób mozolny ale da się wybić po kilku tygodniach/2,3 miesiącach :). Polecam ten sposób :).

Mam nadzieję że pomogłem:).

Opublikowano

NIE opłaca sie łowić bo boty selają w chu małży i półdarmo więc sobie odpuść

Dasz -??? Ja chce - Daj -'ika ;]


astiumsign.png

Opublikowano

Nie opyla sie ;)

1. To samo co up :)

2. Lepiej fb wlaczyc na 3 godz bedzie 10 malz ;)

3. Wole zarabiac sposobem Joaquina Phoenixa, najlepszy tutek jaki widzialem ;)

4. Nie bede zebral od nikogo kasy bo taki nie jestem, sam se zebraj ;)

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...