Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zarobić Na 35 Lvl Mentalku Z Bojem + Sr Eq ;)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja polecam tak. Sciagnij Em2.

I idz na orki (te zwykle)

Dropnie ci przez ok. 5h

z 15x Ebo

3x kozy

I jakies smieci z bonami ;d

 

PS: Ebo do +7 sam zrob ; )

Kup KK i inne do ulepszenia wydasz maz. 700k ;d

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

najpierw tak jak up, postaw bota w lochu i wydrop medale, z bojem mozesz juz chodzić na bossa normalnych małp.. dropi zioło chyba na te zielone jest zawsze największe zapotrzebowanie a i czasami kamyk duchowy dropnie, że o medalach nie wspomne..

jak juz nazbierasz na ribka z dobrymi sr to polecam chodzic na metki do m2 (najlepiej z 2x drop, to wtedy masz kd i ku zawsze z metka na 30/35 lvl a z metka na 25 prawie zawsze ku lub kd) przy metkach tez sporo dobrych itemków nadropisz. ja kupiłem rękawice i siedziałem 5 dni w m2 (ok. 4h dziennie) i zarobiłem na bardzo dobre eq

Opublikowano

Metki, metki, metki w m2 ;)

PRZEMOC nie jest OZNAKĄ SIŁY ale SŁABOŚCI - Bł.Ks.Popiełuszko

 

Wiesz co :-) : Nie obchodzi mnie to czy dasz -/+ - to jest beznadziejna zabawa wasza ... lepiej wejdz na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka ;]

kisloo.jpg

Za co Kurwa ten WARN ?!

Opublikowano

Idz na metki ;) lub zastosuj jeden ze sposobow jak zarobic 50kk w tydzien itp.

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Wszystko zostało wyjaśnione, aby uniknąć spamu zamykam wątek. W razie pytań proszę kierować się na PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...